UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Centrum Stolarskie Robakowo

Jak dojechać:

JAF Robakowo ul. Firmowa 8, 62-023 Robakowo

Poniedziałek - Czwartek: 08:00-16:30
Piątek: 08:00-14:00
Tel: +48 61 62 33 550
Fax. +48 61 8145 899
info@jaf-polska.pl
robakowo@jaf-polska.pl

Wszystko w jednym miejscu

Robakowo to nowoczesne centrum stolarskie stworzone z myślą o obsłudze klientów zainteresowanych kupnem i obróbką materiałów płytowych. Na powierzchni 2200 m² przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór płyt melaminowanych oraz blatów roboczych. Posiadamy również bogatą gamę obrzeży meblowych ABS, pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Egger i Kronospan.

Centrum jest wyposażone w dwie specjalistyczne linie produkcyjne firmy Homag. Maszyny są połączone z magazynem automatycznym, który pozwala na wyraźne skrócenie czasu realizacji zamówień oraz eliminuje kwestie porysowanych płaszczyzn płyt, ponieważ przenoszenie ich odbywa się za pomocą ssawek. Do oklejania obrzeży ABS stosujemy klej poliuretanowy, co znacząco zwiększa wodoodporność krawędzi. Na miejscu zapewniamy szeroką gamę nawiertów, pozwalającą na odbiór gotowych do montażu mebli.

Naszą bazę w Robakowie dzieli tylko minuta jazdy od siedziby JAF w Gądkach. Zapraszamy, bo warto!

Design niejedno ma imię

Nasze materiały cechuje doskonała jakość, innowacyjne wzornictwo i przede wszystkim mnogość dostępnych wariantów. Klasyczne i futurystyczne, stonowane oraz przykuwające wzrok, minimalistyczne lub ozdobne — gama elementów meblowych JAF spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Poznaj najnowsze trendy i wybierz coś dla siebie!

Pewność jakości

O gustach się nie dyskutuje, za to warto rozmawiać o jakości. Dlatego w JAF stawiamy tylko na najlepsze marki, sprawdzone i cenione przez profesjonalistów. W asortymencie znajdą Państwo produkty, między innymi takich firm jak:

Egger Kronospan Blum
Hafele Astin Zobal
Design Light Hranipex Spray-Kon
  Lamello  

 

Zalety Centrum Stolarskiego Robakowo

Ty składasz zamówienie, a my produkujemy — z precyzją i dokładnością, które od zawsze są naszymi priorytetami. Doświadczony i wykwalifikowany zespół czuwa nad poszczególnymi procesami produkcyjnymi. Od rozkroju począwszy, poprzez oklejanie krawędzi, na obróbce CNC kończąc.

Rozkrój elementów jest prowadzony na nowoczesnych piłach panelowych. Do transportu materiałów wykorzystywane są stoły pneumatyczne, podnośniki próżniowe i przenośniki rolkowe. Działamy zgodnie z przygotowaną kalkulacją i nie marnujemy materiału, śledząc postęp prac na każdym kroku.

Okleinowanie odbywa się wyłącznie przy użyciu odpornego na wodę i wysoką temperaturę kleju poliuretanowego. U nas nie ma miejsca na niedoróbki, a docięte elementy oklejamy według indywidualnej specyfikacji Klienta.

Otwory wykonujemy w oparciu o kod kreskowy danego elementu. Do obróbki dostępne są wszystkie elementy części meblowych JAF. Wiercenie otworów oraz frezowanie  wpustów odbywa się w jednym cyklu obróbki. Nawiercanie otworów pod łączniki jest wykonywane zgodnie ze zdefiniowanym schematem, a kołki w otworach mocuje automat kołkujący na życzenie klienta.

Okucia oraz akcesoria przed wysyłką są raz jeszcze dokładnie liczone i dopiero pakowane do paczek. Ilość idzie u nas w parze z jakością, dlatego zawsze dostarczamy na czas i to, co trzeba. Minimalna wielkość dostawy, niezrozumiałe jednostki i niejasne dopłaty? To nie w JAF.

Każdy element mebli JAF posiada własną etykietę, która zawiera: nazwę części, wymiar, opis elementu dekoracyjnego krawędzi oraz rodzaj wybranego materiału. Dzięki stosowaniu kodów każdą część można w przyszłości zamówić ponownie. Wszystkie elementy zamówienia dostarczane są do montażu w jednym pakiecie, co przyśpiesza realizację zamówienia.

JAF to rozbudowana sieć oddziałów i rozwiązania ściśle dopasowane do lokalnych potrzeb klientów. Spotkasz tu najlepsze produkty, najnowsze kolekcje wzorów, zaawansowane technologie obróbki i godnych zaufania pracowników. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i rzeczowo doradzimy na każdym z etapów.

Konfigurator meblowy JAF online jest prosty w obsłudze i dostępny 24h. Wystarczy zalogować się na stronie, bez potrzeby przesyłania lub pobierania plików. Nie trać czasu na powolne i czasochłonne ustalenia przez telefon. Kalkulacja kosztów odbywa się na podstawie wprowadzonych danych i dokonanych wyliczeń, bez ukrytych dopłat lub dodatkowych kosztów.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.