Powrót do przeglądu
CSR
11. kwietnia 2024

Co słychać w drużynie MUKS Dąbrówka?

Nasi podopieczni z MUKS Dąbrówka cieszyli się feriami zimowymi. W styczniu 51 zawodników zespołu szlifowało formę na obozie zimowym w Białym Dunajcu. Ciężko trenowali w lokalnej hali sportowej oraz na sztucznym boisku, a w wolnych chwilach doskonalili jazdę na nartach.

Luty to czas, kiedy zaczynają przygotowywać się do rozgrywek ligowych. W tym roku zima była łaskawa, dzięki czemu już od połowy miesiąca trenują na boisku zewnętrznym! Zaczęły się również długo wyczekiwane mecze sparingowe, na których drużyna zgrywa się do kwietnia.

Dodatkowo w lutym zawodnicy MUKS Dąbrówka wspierali z trybun Legię Warszawa w meczu przeciwko norweskiemu klubowi Molde FK. Pomimo wysokiej porażki 0:3 zespołu z Warszawy, nasi zawodnicy przez 95 minut gorąco dopingowali swoich idoli, cały czas wierząc w końcowe zwycięstwo. Podsumowując, w odróżnieniu od piłkarzy, chłopcy stanęli na wysokości zadania.