UWAGA – Inwentaryzacja w Gądkach

W dniach 13-15.11.2019 przeprowadzamy inwentaryzację części produktów w naszym oddziale w Gądkach (k. Poznania).
W tych dniach zakup Łat, KVH, C24 oraz Podbitek będzie niemożliwy.

Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

Okleina i Tarcica

Każda sztuka jest unikalna

Okleina i Tarcica

Każda sztuka jest unikalna

Okleina i Tarcica

Tarcica

Tarcica to podstawowy wyrób branży drzewnej. Grupa JAF prowadzi działalność w segmencie produkcji i dystrybucji tarcicy od ponad 70 lat, dzięki czemu ma bezpośredni dostęp do najważniejszych międzynarodowych rynków zaopatrzeniowych. Kupujemy surowiec w najważniejszych regionach w Europie i importujemy wysokiej jakości tarcicę zza oceanu.

 

 

 

Okleiny / Forniry

W JAF oferujemy Państwu bogaty wybór oklein na każdą okazję, pochodzących ze sprawdzonego źródła oraz dostępnych od ręki, również online i w dostawie.
Forniry to cienkie płaty drewna, skrojone z kłody o dużej średnicy. Popularnie przyjęło się, że fornir i okleina to to samo. Fornir jest więc okleiną naturalnego pochodzenia, której zalet nie podrobi nawet najdroższy laminat.

 

 

 

Własna produkcja

Wszystko zaczyna się w Braszowie, europejskim centrum produkcji drzewnej, powstają najlepsze forniry pochodzące z drzew liściastych i iglastych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze drewno. Dlatego od 2007 roku prowadzimy na miejscu tartak oraz własny zakład skrawania oklein pod nazwą „J.F.Furnir”.

 

 

 

Veneer World - Wybieraj i zamawiaj online

Veneer World (Świat Fornirów) to pierwszy na świecie sklep internetowy ze zdjęciami fornirów w wysokiej rozdzielczości. Nie musisz już nigdzie jechać, ani pobierać ciężkich plików. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową www.veneer-world.com i zamówisz dokładnie to, co oglądałeś na zdjęciu.

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Drewno budowlane

Pewny materiał dla Ciebie.