UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Okleina i Tarcica

Każda sztuka jest unikalna

Okleina i Tarcica

Każda sztuka jest unikalna

Okleina i Tarcica

Tarcica

Tarcica to podstawowy wyrób branży drzewnej. Grupa JAF prowadzi działalność w segmencie produkcji i dystrybucji tarcicy od ponad 70 lat, dzięki czemu ma bezpośredni dostęp do najważniejszych międzynarodowych rynków zaopatrzeniowych. Kupujemy surowiec w najważniejszych regionach w Europie i importujemy wysokiej jakości tarcicę zza oceanu.

 

 

 

Okleiny / Forniry

Zapewniamy Państwu bogaty wybór oklein na każdą okazję, pochodzących ze sprawdzonego źródła oraz dostępnych od ręki, również online i w dostawie.
Forniry to cienkie płaty drewna, skrojone z kłody o dużej średnicy. Popularnie przyjęło się, że fornir i okleina to to samo. Fornir jest więc okleiną naturalnego pochodzenia, której zalet nie podrobi nawet najdroższy laminat.

 

 

 

Własna produkcja

Wszystko zaczyna się w Braszowie, europejskim centrum produkcji drzewnej, powstają najlepsze forniry pochodzące z drzew liściastych i iglastych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze drewno. Dlatego od 2007 roku prowadzimy na miejscu tartak oraz własny zakład skrawania oklein pod nazwą „J.F.Furnir”.

 

 

 

Veneer World - Wybieraj i zamawiaj online

Veneer World (Świat Fornirów) to pierwszy na świecie sklep internetowy, w którym każdy fornir obejrzysz na zdjęciach w wysokiej rozdzielczości. Nie musisz już nigdzie jechać, ani pobierać ciężkich plików. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową www.veneer-world.com i zamówisz dokładnie to, co oglądałeś na zdjęciu.

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Drewno budowlane

Pewny materiał dla Ciebie.

Nieoszlifowany diament, czyli fornir.
W przeciwieństwie do mebli z tworzyw sztucznych - wystarczy odrobina chęci i pracy, żeby cieszyć się na nowo blaskiem mebla drewnianego. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się renowacji mebli fornirowanych.

O wyższości forniru nad laminatem, czyli okleina okleinie nie równa
Fornir, eko-fornir, a może laminat? Oglądając lub zamawiając meble i drzwi przez internet możemy odnieść wrażenie, że powyższe warianty różnią się przede wszystkim ceną.

Drewno na ścianie? To fornir, a nie boazeria.
Umarł król, niech żyje król. Tym określeniem można podsumować losy drewna we wnętrzach polskich domów. Niegdyś królowała w nich boazeria, dzisiaj zastąpił je designerski fornir.


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.