UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Z myślą o najmłodszych

Dzieci to nasza przyszłość, a zarazem największy skarb. Nic dziwnego, że staramy się je chronić na każdym kroku. Dbamy o ich bezpieczeństwo, rozwój oraz zdrowie. Dlatego dzisiaj dowiemy się, co możemy dla nich zrobić, planując wiosenne prace wokół domu.

Silvadec Elegance na balkonie, Warszawa

Balkonu nie trzeba wykańczać płytkami. Jego powierzchnię można bez problemu zabudować kompozytowymi deskami tarasowymi, które nie wymagają impregnacji i są łatwe w utrzymaniu. Ten, znajdujący się na jednym z warszawskich osiedli, został wykończony deskami Silvadec Elegance w dwóch wykończeniach powierzchni (gładka i ryflowana), w jednolitym kolorze Antracyt. Całości dopełnia zabudowa klimatyzatora wykonana z tych samych desek.

Nowość - Silvadec w JAF Polska

Jesteśmy nowym oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski.
Silvadec to pierwszy, a zarazem największy, wiodący producent drewna kompozytowego w Europie. Od niemal 20 lat zaskakuje innowacyjnością swoich produktów, które spotkamy w realizacjach na całym świecie. Najlepszym świadectwem oferowanej jakości jest aż 25-letnia gwarancja producenta dla użytku indywidualnego. Dlatego z radością ogłaszamy, iż JAF Polska został oficjalnym dystrybutorem produktów marki Silvadec na terenie całego kraju.

Plamy na drewnie

Mówi się, że każdemu zdarza się dać plamę, jednak w tym przypadku - to nie wina drewna. Skąd w takim razie biorą się ciemne plamy (lub czarne kropki) na drewnianej elewacji oraz jak możemy im zapobiec?

Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Wizualizator Tarasów i Elewacji

Zwizualizuj jak będzie wyglądać wymarzona elewacja lub taras. Dla większego realizmu możesz również zmieniać kolor tynku, aby dopasować go do posiadanego otoczenia.

Kreator Tarasu - Kalkulator i planner tarasu w jednym

Ty planujesz, a kreator liczy i podpowiada najlepsze rozwiązania, na bieżąco optymalizując koszta.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Cięcie i okleinowanie

WebCut to bezpośredni dostęp do całej bazy produktów z pełną możliwością ich optymalizacji w dziale zamówień online. Mnogość oraz różnorodność materiałów do obróbki sprawia, że jest to jedyne w swoim rodzaju narzędzie.

Innovus w JAF Polska

W gamie oferowanych przez nas produktów mamy przyjemność powitać nową kolekcję, którą skrojono specjalnie dla JAF Polska. Przedstawiamy Innovus od Sonae Arauco — 27 innowacyjnych dekorów o fascynujących wzorach oraz strukturach.

Co słychać w JAF Polska ?

Silvadec Elegance na balkonie, Warszawa
Balkonu nie trzeba wykańczać płytkami. Jego powierzchnię można bez problemu zabudować kompozytowymi deskami tarasowymi, które nie wymagają impregnacji i są łatwe w utrzymaniu.

Z myślą o najmłodszych
Dzieci to nasza przyszłość, a zarazem największy skarb. Nic dziwnego, że staramy się je chronić na każdym kroku. Dbamy o ich bezpieczeństwo, rozwój oraz zdrowie. Dlatego dzisiaj dowiemy się, co możemy dla nich zrobić, planując wiosenne prace wokół domu.

Gardin Deco na osiedlu w Robakowie 3/4
Na jednym z osiedli w podpoznańskim Robakowie, niedawno pojawiły się nowe tarasy wykonane z naszych kompozytów rodziny Gardin

Nowoczesne tarasy kompozytowe
Zazwyczaj zastanawialiśmy się, gdzie spędzimy wakacje. Obecnie warto pomyśleć o wyborze miejsca na słoneczne dni w pobliżu domu. Idealny do tego celu będzie taras - ozdoba ogrodu oraz przedłużenie salonu...

Operator maszyn numerycznych - Robakowo
Operator maszyn numerycznych - Robakowo

Jako samodzielne międzynarodowe przedsiębiorstwo prywatne motywujemy się przez ciągły wzrost i zmiany. Jesteśmy przygotowani by w branży stolarskiej obejmować różnorodne role i funkcje, począwszy od lasów aż po klienta końcowego.

Staramy się jak najlepiej zrozumieć klienta i znaleźć elastyczne rozwiązania dla budownictwa i mieszkania w drewnie – dla przemysłu przetwórstwa drewna, gospodarki i handlu oraz konsumentów.

Pracownicy naszej firmy cieszą się naszym poważaniem i zaufaniem. Dzielą z nami miłość do drewna i są gotowi do angażowania się w dynamicznej, nieustannie rozwijającej się organizacji.

Tworzymy świadomość, że las to najważniejsze zasoby dla życia, budownictwa i mieszkania. Ponadto obejmujemy odpowiedzialność za zrównoważone i przemyślane obchodzenie się z drewnem.

Płyty meblowe

Nowoczesne wnętrze bez udziału płyt? Ciężko to sobie wyobrazić. Płyty meblowe stały się podstawowym surowcem branży meblarskiej, jak i wykończeniowej. Nic dziwnego! Oferują mnogość zastosowań oraz różnorodność sposobów wykończenia.

Sklejki, OSB, Płyty

Materiały powszechnie znane i stosowane w meblarstwie i budownictwie. Choć pozornie drugoplanowe i nieistotne, to one stanowią o jakości i trwałości przedmiotów którymi otacza się na co dzień każdy z nas.

Okucia meblowe

Okucia meblowe to coś więcej niż gałki, uchwyty, wieszaki i zawiasy. To zaawansowane rozwiązania ułatwiające aranżację przestrzeni, optymalizację przechowywania i zwiększające funkcjonalność mebli i całych pomieszczeń.

Drewno budowlane

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, obsługi oraz przede wszystkim drewna. Dlatego kupując w JAF Polska zawsze masz pewność. Jest to szczególnie istotne w przypadku drewna konstrukcyjnego.

Tarasy

Taras z drewna to wytrzymała i efektowna konstrukcja. W przeciwieństwie do płytek, jest przyjemny w dotyku i nie nagrzewa się latem.  Natomiast taras z desek kompozytowych cieszy domowników funkcjonalnością i nie wymaga konserwacji.

Elewacje

Taras z drewna to wytrzymała i efektowna konstrukcja. W przeciwieństwie do płytek, jest przyjemny w dotyku i nie nagrzewa się latem.  Natomiast taras z desek kompozytowych cieszy domowników funkcjonalnością i nie wymaga konserwacji.

Tarcica

Najwyższej jakości surowiec nabywamy w strategicznych regionach Europy oraz importujemy od naszych partnerów za oceanem. Zapewniamy kompletną gamę gatunków europejskich oraz bogaty wybór gatunków egzotycznych, w tym wiele rzadko spotykanych.

Okleina / Forniry

Forniry to cienkie płaty drewna, skrojone z kłody o dużej średnicy. Ze względu na zastosowanie dzieli się je na okleiny i obłogi. Popularnie przyjęło się jednak, że fornir i okleina to to samo. Fornir jest więc okleiną naturalnego pochodzenia, której zalet nie podrobi nawet najdroższy laminat.

Kreator Tarasu

Ty planujesz, a kreator liczy i podpowiada najlepsze rozwiązania, na bieżąco optymalizując koszta.

Wizualizator tarasu i elewacji

Zobacz jak będą prezentowały się wybrane produkty z naszego asortymentu w Twoim domu.

Cięcie drewna konstrukcyjnego

Zapewniamy kompleksową usługę cięcia drewna konstrukcyjnego. Od projektu do placu budowy.

Malowanie oraz impregnacja NRO

Skorzystaj z usługi malowania maszynowego i impregnacji uniepalniającej.

Cięcie i okleinowanie

Sklep online z optymalizatorem płyt. W kilka chwil gotowy rozkrój wraz z wyceną, uwzględniającą wszystkie rabaty.

Wyszukiwarka dekorów

Znajdź wszystkie dekory głównych producentów w jednym miejscu, oraz zamów je w tym samym miejscu.

Świat fornirów

Ponad 280 oklein najwyższej jakości, a każdą z nich możesz obejrzeć i zamówić z zacisza własnego domu lub biura.

Mapa Dystrybutorów

Znajdź salon najbliżej Twojej lokalizacji.

Skrupulatnie

Dokładamy wszelkich starań, by pozyskiwanie i handel drewnem odbywał się w zgodzie z międzynarodowymi standardami jakości i legalności.

Odpowiedzialnie

Bierzemy odpowiedzialność za region, w którym działamy. Grupa JAF zapewnia stabilne zatrudnienie dla ponad 2500 pracowników w całej Europie.

Osobiście

Bezpośredni kontakt z klientem ma dla nas szczególne znaczenie. To dzięki osobistej relacji możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi.