UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. Masz pytania lub wahasz się co wybrać? W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertówWięcej informacji >>


02-03.12.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Tarcica w Gądkach.
08-10.12.2020 Inwentaryzacja wszystkich produktów w Małopolu.

Zakup inwentaryzowanych produktów, w tych dniach, będzie niemożliwy. Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Zobacz pełny harmonogram inwentaryzacji odbywających się w naszych oddziałach. >>

Sklejka i OSB

Iza Jarosik
Gądki k. Poznania
iza.jarosik@jaf-polska.pl
+48 501 855 861

Grzegorz Skarżyński
Gądki k. Poznania
grzegorz.skarzynski@jaf-polska.pl
+48 507 148 443

Marcin Schmidt
Gądki k. Poznania
marcin.schmidt@jaf-polska.pl
+48 607 900 455

Wojciech Sroka
Gądki k. Poznania
wojciech.sroka@jaf-polska.pl
+48 505 243 727


Płyty meblowe

Robert Sikora
Gądki k. Poznania
robert.sikora@jaf-polska.pl
+48 513 056 607

Rafał Pluta
Gądki k. Poznania
rafal.pluta@jaf-polska.pl
+48 516 121 955

Mirosław Hołówko
Małopole k. Warszawy
miroslaw.holowko@jaf-polska.pl
+48 797 597 301

Sebastian Płacheta
Małopole k. Warszawy
sebastian.placheta@jaf-polska.pl
+48 668 315 998

Mateusz Zając
Małopole k. Warszawy
mateusz.zajac@jaf-polska.pl
+48 607 900 435


Drewno budowlane

Sławomir Perliński
Gądki k. Poznania
slawomir.perlinski@jaf-polska.pl
+48 539 977 096

Wojciech Sroka
Gądki k. Poznania
wojciech.sroka@jaf-polska.pl
+48 505 243 727

Marcin Miechowski
Małopole k. Warszawy
marcin.miechowski@jaf-polska.pl
+48 607 671 017

Łukasz Walczak
Gądki k. Poznania
lukasz.walczak@jaf-polska.pl
+48 795 157 914


Tarcica

Paweł Torz
Gądki k. Poznania
pawel.torz@jaf-polska.pl
+48 601 179 542

Marcin Schmidt
Gądki k. Poznania
marcin.schmidt@jaf-polska.pl
+48 607 900 455

Piotr Gilewicz
Małopole k. Warszawy
piotr.gilewicz@jaf-polska.pl
+48 539 977 093


Tarasy i Elewacje

Piotr Lisowski
Małopole k. Warszawy
piotr.lisowski@jaf-polska.pl
+48 505 239 180

Darina Lazarova
Gądki k. Poznania
darina.lazarova@jaf-polska.pl
+48 516 121 663

Patryk Walczak
Małopole k. Warszawy
patryk.walczak@jaf-polska.pl
+48 882 077 270

Marcin Miechowski
Małopole k. Warszawy
marcin.miechowski@jaf-polska.pl
+48 607 671 017


Okleina, forniry

Przemysław Konstańczak
Gądki k. Poznania
przemyslaw.konstanczak@jaf-polska.pl
+48 516 121 703

Maciej Pawluczuk
Gądki k. Poznania
maciej.pawluczuk@jaf-polska.pl
+48 505 243 729


Blaty drewniane i trepy schodowe

Piotr Lisowski
Małopole k. Warszawy
piotr.lisowski@jaf-polska.pl
+48 505 239 180


Akcesoria i okucia meblowe

Jurij Daudesz
Robakowo k. Poznania
jurij.daudesz@jaf-polska.pl
+48 539 972 449

Mateusz Zając
Małopole k. Warszawy
mateusz.zajac@jaf-polska.pl
+48 607 900 435


Akcesoria taras., elewac., konstr., chemia

Łukasz Walczak
Gądki k. Poznania
lukasz.walczak@jaf-polska.pl
+48 795 157 914


Usługa cięcia drewna konstrukcyjnego

Wojciech Sroka
Gądki k. Poznania
wojciech.sroka@jaf-polska.pl
+48 505 243 727


Usługa malowania i uniepalniania drewna

Marcin Schmidt
Gądki k. Poznania
marcin.schmidt@jaf-polska.pl
+48 607 900 455