Planowana aktualizacja systemu zamówień online – 05.03.2021, 16:00. Mogą wystąpić problemy z naszą stroną. Przepraszamy za utrudnienia.


UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Płyty klejone z drewna litego

Płyty klejone z drewna litego to propozycja dla wymagających klientów, materiał najwyższej jakości, łączący naturalne piękno drewna z wysoką wytrzymałością, funkcjonalnością i prostą obróbką.  Płyta klejona jest z lameli drewna litego, warstwy zewnętrzne klejone równolegle do  długości płyty. Staranna selekcja materiału zapewnia piękny i  harmonijny wygląd drewna, jak również doskonałe właściwości konstrukcyjne. Występują w wielu gatunkach, grubościach, klasach co daje nieograniczone możliwości zastosowania. Produkt ten znany jest także pod nazwami:

  • SWP (Solid Wood Panel)
  • CLT (Cross-Laminated Timber)

Płyty trójwarstwowe z drewna iglastego

Płyta drewniana klejona z drewna litego, warstwy zewnętrzne klejone równolegle do długości płyty. Znajduje zastosowanie w produkcji kuchni, mebli, sufitów, podłóg, ścian, drzwi, schodów, okiennic, parapetów i innych.

Gatunki:  Świerk, Modrzew, Jodła

Asortyment

płyt świerkowych trójwarstwowych

Grubości (mm): 14,16,19, 21, 27, 32, 35, 42, 50, 60

Klasy: B/B, B/C, B/D, C/C, C/D, D/D

Formaty:

  2500 2750 4000 5000
1040 STD. +   STD.
1250 + + + +
2100 STD. + + STD.
2500 + + + +
STD. - formaty standardowe (mm)
+ - formaty dodatkowe (mm)

W wybranych grubościach możliwe także wyprodukowanie płyt trójwarstwowych z Modrzewia Syberyjskiego lub Jodły Srebrnej.

Płyty klejone ze starego drewna

Dla miłośników oryginalnych rozwiązań  mamy lite płyty trójwarstwowe wykonane z oryginalnych, starych, świerkowych desek. Materiał pochodzi z  rozbiórki ponad stuletnich budynków, został naturalnie ukształtowany przez czas, wieloletnie działanie warunków atmosferycznych przez co zyskał niepowtarzalny charakter.  Wykonane z  takich płyt meble się odnajdują się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również nadają unikalny charakter nowoczesnym, awangardowym  aranżacjom. Zastosowanie: Meble kuchenne i pokojowe, konstrukcje drewniane, ściany, sufity, drzwi,  wykończenia i aranżacja wnętrz, parapety, okiennice, elewacje i inne.

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.