UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Płyty
Meblowe

Nieograniczona
możliwość
tworzenia

Płyty
Meblowe

Jakość i estetyka
w nowoczesnym wydaniu

Płyty meblowe

Nowoczesne wnętrze bez udziału płyt? Ciężko to sobie wyobrazić. Płyty meblowe stały się podstawowym surowcem branży meblarskiej, jak i wykończeniowej. Nic dziwnego! Oferują mnogość zastosowań oraz różnorodność sposobów wykończenia.

W JAF posiadamy je wszystkie: melaminowane, fornirowane, fronty akrylowe i lakierowane, MDF, wiórowe, kompaktowe, blaty robocze oraz pasujące do nich wszystkich obrzeża meblowe. Do Państwa rąk oddajemy to, co najlepsze. Wszystko pod jednym adresem i w atrakcyjnej cenie.

Nasz asortyment obejmuje starannie wyselekcjonowane materiały pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów: Egger, Kronospan oraz Innovus. Zapewniamy kompleksowy dostęp do wysokiej klasy produktów meblarskich, które sprostają Państwa wymaganiom i pomysłom. Dbamy również o to, żeby nasz asortyment był zawsze na czasie. W tym celu gama dostępnych płyt jest stale aktualizowana o nowości wzornicze, jak i technologiczne.

Płyty melaminowane

Płyty melaminowane powstają w wyniku połączenia surowej płyty wiórowej lub płyty MDF i ozdobnej warstwy dekoracyjnej. Warstwę zewnętrzną pokrywa się żywicą termoutwardzalną. W ostatnim etapie produkcji możliwe jest nadanie powierzchni pożądanej struktury, a paleta wzorów jest wręcz nieograniczona.

 

 

Płyty fornirowane

Fornir to materiał naturalnego pochodzenia, którego nie sposób podrobić folią lub laminatem. Płyty fornirowane przeznaczone są do stosowania m.in. przy produkcji mebli oraz aranżacji wnętrz. Znacząco skracają proces produkcji i oferują pełną dowolność wykończenia warstwy zewnętrznej.

 

 

Blaty robocze

Wraz z rozwojem projektowania wnętrz i łączeniu funkcji pomieszczeń, wychodzą one poza przestrzeń kuchenną. Blaty stały się integralnym elementem przestrzeni wypoczynkowych, restauracyjnych i handlowych. Dlatego w naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości blatów na każdą okazję.

 

 

Fronty meblowe

Fronty to najbardziej widoczna część mebli. To one stanowią o ich charakterze. Wystarczy wymienić fronty, a wnętrze zyskuje zupełnie nowy odświeżony wygląd. Najmodniejsze dekory i szeroka gama wykończeń to właśnie tyle, ile potrzeba by urządzić idealne wnętrze.

 

 

Płyty MDF / wiórowe

Są bazą do praktycznie nieograniczonych zastosowań w meblarstwie i budownictwie. Wykorzystywane są jako materiały konstrukcyjne, izolacyjne, ale i wykończeniowe. Pozwalają się w dowolny sposób obrabiać, a w połączeniu z laminatami stanowią podstawę praktycznie wszystkich typów wyrobów meblowych.

 

 

Laminaty

Laminaty okładzinowe to materiały służące do dekoracyjnego oklejania różnorodnych płyt bazowych (np. wiórowych i MDF). Jest to rodzaj kompozytu powstałego ze sprasowania pod wysokim ciśnieniem dekoracyjnej warstwy wierzchniej oraz papieru rdzeniowego.

 

 

Laminaty kompaktowe HPL

Są warstwowym tworzywem termoutwardzalnym, wyprodukowanym z kilku lub kilkunastu warstw papieru impregnowanego żywicą fenolową i papieru dekoracyjnego impregnowanego żywicą melaminową. Sprasowane w warunkach wysokiego ciśnienia oraz temperatury. Nie wymagają uszlachetniania i są uznawane za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych w meblarstwie.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Wyszukiwarka dekorów

Wszystkie dekory głównych producentów w jednym miejscu.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Die Seite wird automatisch neu geladen, wenn diese Felder ausgefüllt werden.

Nowoczesny stolarz, czyli witamy w przyszłości
Początek roku to zawsze moment przemyśleń oraz nowych postanowień. Niestety w tym roku może być trudno o wizytę na siłowni i poprawę sylwetki. Zamiast tego możemy przyjrzeć się nowościom ze świata stolarstwa i ułatwić sobie życie.

Innovus w JAF Polska
W gamie oferowanych przez nas produktów mamy przyjemność powitać nową kolekcję, którą skrojono specjalnie dla JAF Polska. Przedstawiamy Innovus od Sonae Arauco — 27 innowacyjnych dekorów o fascynujących wzorach oraz strukturach.

Poczuj drewno — bez drewna.
Czy może być coś piękniejszego niż meble wykonane z drewna? Nie. Za to znamy coś bardziej praktycznego, chociaż w dotyku jest podobne.

Nowa kolekcja dekorów od CLEAF
Szukasz ponadczasowej struktury do swojego wyjątkowego wystroju? Potrzebujesz luksusowych frontów z najwyższej półki, a może niespotykanych u innych detali?

Kuchnia idealnie dopasowana
Michał Anioł mawiał, że „Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”. Chociaż nasza kuchnia to nie Kaplica Sykstyńska - warto zadbać o spójność kluczowych elementów.

Narzędzia BOSCH za 1 zł od BLUM
Blum rozpoczał własnie akcję promocyjną z narzędziami BOSCH z serii Professional. W akcji udział biorą szuflady TANDEMBOX antaro z relingami.


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.