Płyty
Meblowe

Nieograniczona
możliwość
tworzenia

Płyty
Meblowe

Jakość i estetyka
w nowoczesnym wydaniu

Płyty meblowe

Nowoczesne wnętrze bez udziału płyt? Ciężko to sobie wyobrazić. Płyty meblowe stały się podstawowym surowcem branży meblarskiej, jak i wykończeniowej. Nic dziwnego! Oferują mnogość zastosowań oraz różnorodność sposobów wykończenia.

W JAF posiadamy je wszystkie: melaminowane, fornirowane, fronty akrylowe i lakierowane, MDF, wiórowe, kompaktowe, blaty robocze oraz pasujące do nich wszystkich obrzeża meblowe. Do Państwa rąk oddajemy to, co najlepsze. Wszystko pod jednym adresem i w atrakcyjnej cenie.

Nasz asortyment obejmuje starannie wyselekcjonowane materiały pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów: Egger, Kronospan oraz Innovus. Zapewniamy kompleksowy dostęp do wysokiej klasy produktów meblarskich, które sprostają Państwa wymaganiom i pomysłom. Dbamy również o to, żeby nasz asortyment był zawsze na czasie. W tym celu gama dostępnych płyt jest stale aktualizowana o nowości wzornicze, jak i technologiczne.

Płyty melaminowane

Płyty melaminowane powstają w wyniku połączenia surowej płyty wiórowej lub płyty MDF i ozdobnej warstwy dekoracyjnej. Warstwę zewnętrzną pokrywa się żywicą termoutwardzalną. W ostatnim etapie produkcji możliwe jest nadanie powierzchni pożądanej struktury, a paleta wzorów jest wręcz nieograniczona.

 

 

Płyty fornirowane

Fornir to materiał naturalnego pochodzenia, którego nie sposób podrobić folią lub laminatem. Płyty fornirowane przeznaczone są do stosowania m.in. przy produkcji mebli oraz aranżacji wnętrz. Znacząco skracają proces produkcji i oferują pełną dowolność wykończenia warstwy zewnętrznej.

 

 

Blaty robocze

Wraz z rozwojem projektowania wnętrz i łączeniu funkcji pomieszczeń, wychodzą one poza przestrzeń kuchenną. Blaty stały się integralnym elementem przestrzeni wypoczynkowych, restauracyjnych i handlowych. Dlatego w naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości blatów na każdą okazję.

 

 

Fronty meblowe

Fronty to najbardziej widoczna część mebli. To one stanowią o ich charakterze. Wystarczy wymienić fronty, a wnętrze zyskuje zupełnie nowy odświeżony wygląd. Najmodniejsze dekory i szeroka gama wykończeń to właśnie tyle, ile potrzeba by urządzić idealne wnętrze.

 

 

Płyty MDF / wiórowe

Są bazą do praktycznie nieograniczonych zastosowań w meblarstwie i budownictwie. Wykorzystywane są jako materiały konstrukcyjne, izolacyjne, ale i wykończeniowe. Pozwalają się w dowolny sposób obrabiać, a w połączeniu z laminatami stanowią podstawę praktycznie wszystkich typów wyrobów meblowych.

 

 

Laminaty

Laminaty okładzinowe to materiały służące do dekoracyjnego oklejania różnorodnych płyt bazowych (np. wiórowych i MDF). Jest to rodzaj kompozytu powstałego ze sprasowania pod wysokim ciśnieniem dekoracyjnej warstwy wierzchniej oraz papieru rdzeniowego.

 

 

Laminaty kompaktowe HPL

Są warstwowym tworzywem termoutwardzalnym, wyprodukowanym z kilku lub kilkunastu warstw papieru impregnowanego żywicą fenolową i papieru dekoracyjnego impregnowanego żywicą melaminową. Sprasowane w warunkach wysokiego ciśnienia oraz temperatury. Nie wymagają uszlachetniania i są uznawane za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych w meblarstwie.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Wyszukiwarka dekorów

Wszystkie dekory głównych producentów w jednym miejscu.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Die Seite wird automatisch neu geladen, wenn diese Felder ausgefüllt werden.

Kuchnia idealnie dopasowana
Michał Anioł mawiał, że „Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”. Chociaż nasza kuchnia to nie Kaplica Sykstyńska - warto zadbać o spójność kluczowych elementów.

Narzędzia BOSCH za 1 zł od BLUM
Blum rozpoczał własnie akcję promocyjną z narzędziami BOSCH z serii Professional. W akcji udział biorą szuflady TANDEMBOX antaro z relingami.

Ruszyło cięcie dla Warszawy i okolic.
Z nowymi możliwościami jesteśmy jeszcze szybsi, precyzyjni i wszechstronni.

Mała kuchnia w bloku
Jak ją szybko i prawidłowo wykonać? Wyjaśnia Jarek Ostaszewski z DomiDrewno.

Wybierz możliwości - wybierz EGGER
Niezależnie od tego, czy projektujesz, remontujesz lub budujesz - z nową kolekcją EGGER otrzymujesz maksimum możliwości.

9 sposobów na piękne i funkcjonalne wnętrze - nowa kolekcja EGGER 2020
Nowa kolekcja EGGER to wszechstronne źródło inspiracji do aranżacji wnętrz. Znajdziemy w niej 30% nowych wzorów, które są odpowiedzią firmy na nadchodzące trendy, jak i aktualne potrzeby klientów.


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.