Płyty
Meblowe

Nieograniczona
możliwość
tworzenia

Płyty
Meblowe

Jakość i estetyka
w nowoczesnym wydaniu

Płyty meblowe

Nowoczesne wnętrze bez udziału płyt? Ciężko to sobie wyobrazić. Płyty meblowe stały się podstawowym surowcem branży meblarskiej, jak i wykończeniowej. Nic dziwnego! Oferują mnogość zastosowań oraz różnorodność sposobów wykończenia.

W JAF posiadamy je wszystkie: melaminowane, fornirowane, fronty akrylowe i lakierowane, MDF, wiórowe, kompaktowe, blaty robocze oraz pasujące do nich wszystkich obrzeża meblowe. Do Państwa rąk oddajemy to, co najlepsze. Wszystko pod jednym adresem i w atrakcyjnej cenie.

Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane materiały pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów: Egger, Kronospan oraz Innovus. Zapewniamy kompleksowy dostęp do wysokiej klasy produktów meblarskich, które sprostają Państwa wymaganiom i pomysłom. Dbamy również o to, żeby nasza oferta była zawsze na czasie. W tym celu gama dostępnych płyt jest stale aktualizowana o nowości wzornicze, jak i technologiczne.

Płyty melaminowane

Płyty melaminowane powstają w wyniku połączenia surowej płyty wiórowej lub płyty MDF i ozdobnej warstwy dekoracyjnej. Warstwę zewnętrzną pokrywa się żywicą termoutwardzalną. W ostatnim etapie produkcji możliwe jest nadanie powierzchni pożądanej struktury, a paleta wzorów jest wręcz nieograniczona.

 

 

Płyty fornirowane

Fornir to materiał naturalnego pochodzenia, którego nie sposób podrobić folią lub laminatem. Płyty fornirowane przeznaczone są do stosowania m.in. przy produkcji mebli oraz aranżacji wnętrz. Znacząco skracają proces produkcji i oferują pełną dowolność wykończenia warstwy zewnętrznej.

 

 

Blaty robocze

Wraz z rozwojem projektowania wnętrz i łączeniu funkcji pomieszczeń, wychodzą one poza przestrzeń kuchenną. Blaty stały się integralnym elementem przestrzeni wypoczynkowych, restauracyjnych i handlowych. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości blatów na każdą okazję.

 

 

Fronty meblowe

Fronty to najbardziej widoczna część mebli. To one stanowią o ich charakterze. Wystarczy wymienić fronty, a wnętrze zyskuje zupełnie nowy odświeżony wygląd. Najmodniejsze dekory i szeroka gama wykończeń to właśnie tyle, ile potrzeba by urządzić idealne wnętrze.

 

 

Płyty MDF / wiórowe

Są bazą do praktycznie nieograniczonych zastosowań w meblarstwie i budownictwie. Wykorzystywane są jako materiały konstrukcyjne, izolacyjne, ale i wykończeniowe. Pozwalają się w dowolny sposób obrabiać, a w połączeniu z laminatami stanowią podstawę praktycznie wszystkich typów wyrobów meblowych.

 

 

Laminaty

Laminaty okładzinowe to materiały służące do dekoracyjnego oklejania różnorodnych płyt bazowych (np. wiórowych i MDF). Jest to rodzaj kompozytu powstałego ze sprasowania pod wysokim ciśnieniem dekoracyjnej warstwy wierzchniej oraz papieru rdzeniowego.

 

 

Laminaty kompaktowe HPL

Są warstwowym tworzywem termoutwardzalnym, wyprodukowanym z kilku lub kilkunastu warstw papieru impregnowanego żywicą fenolową i papieru dekoracyjnego impregnowanego żywicą melaminową. Sprasowane w warunkach wysokiego ciśnienia oraz temperatury. Nie wymagają uszlachetniania i są uznawane za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych w meblarstwie.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Wyszukiwarka dekorów

Wszystkie dekory głównych producentów w jednym miejscu.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Młot udarowy BOSCH od Blum
Blum rozpoczął właśnie akcję promocyjną z prezentami w postaci narzędzi BOSCH

Czyste linie i świeży design łazienki – Wiedeń, Austria
Wiedeńskie biuro projektowe handgedacht niedawno wzbogaciło się o piękną łazienkę, której wykonanie bazowało na naszych sklejkach brzozowych.

O pożar nie trudno, czyli trudnopalne płyty wiórowe i sklejki na straży.
Jedną z najgroźniejszych sił natury jest bezsprzecznie ogień. Warto wiedzieć, że dzięki właściwemu doborowi materiałów budowlanych — możemy ograniczyć działanie płomieni.

Schronisko dla zwierząt, Bad Arolsen
Schronisko dla zwierząt wyposażono w około 1300 m2 laminatu kompaktowego firmy EGGER

Kurtka The North Face od Blum
Blum rozpoczął właśnie akcję promocyjną z prezentami wykonanymi przez Firmę The North Face®

Jak wykonać meble biurowe?
Wraz z DomiDrewno zapraszamy na serię filmów o ich budowie


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.