Forniry w zasięgu ręki – wszędzie tam gdzie możesz połączyć się z internetem.

Z każdym rokiem zakupy przez internet zyskują na popularności. To nie tylko oszczędność czasu, ale też możliwość wyboru ze znacznie szerszej gamy produktów niż w tradycyjnym sklepie. Dzięki JAF możesz kupować w ten sposób także forniry. Usługa taka jest dostępna na całym świecie i wystarczy tylko kilka kliknięć.

Veneer-World to uruchomiony przez firmę JAF pierwszy na świecie sklep internetowy ze zdjęciami fornirów w wysokiej rozdzielczości.  Nie musisz już jechać wiele kilometrów do dystrybutora, ani mozolnie pobierać dużej ilości danych w postaci maili ze zdjęciami.  Wystarczy otworzyć odpowiednią stronę internetową. Cały asortyment można przejrzeć na ekranie komputera czy tabletu, a następnie bezpośrednio zamówić interesującą nas partię towaru (całe pnie lub pojedyncze wiązki). Wszystko dostępne bez względu na porę, przez 24 godziny na dobę.
 

Online znaczy łatwiej.
Oprócz nieskomplikowanego zamawiania fornirów powstała jedyna w swoim rodzaju możliwość prezentacji materiałów. Stolarze, architekci czy dekoratorzy wnętrz mogą podczas spotkania z przyszłymi nabywcami mebli zanurzyć się w cyfrowy świat fornirów i wybrać najbardziej odpowiednią powierzchnię. Veneer-World pozwoli im zapomnieć o konieczności gromadzenia i transportowania niezliczonej ilości próbników i materiałów prezentacyjnych. 

Veneer World - cały świat fornirów na ekranie komputera

Nasz sklep internetowy zrewolucjonizował rynek. Na www.veneer-world.com dostępnych jest stale 12 milionów metrów kwadratowych fornirów, 190 gatunków drewna i około 1,2 miliona zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Każdą okleinę można obejrzeć zarówno z przodu jak i z tyłu na zdjęciach o wysokiej rozdzielczości.

Poszukiwany, znaleziony, zamówiony.
Na stronie sklepu dostępna jest wygodna wyszukiwarka, która umożliwia ustawienie konkretnych parametrów wyszukiwania  np. kraju pochodzenia, rodzaju drewna, koloru lub długości.  Dzięki temu przeszukiwanie naszej bazy fornirów zajmuje dosłownie kilka chwil, a wyniki wyświetlane są w czytelnej, przejrzystej postaci.
 

Spojrzenie z bliska.
Funkcja lupy umożliwia duże przybliżenie każdego ze zdjęć, dzięki czemu widoczne są specyficzne cechy danego forniru. W ten sposób można obejrzeć i ocenić dokładnie strukturę każdej wiązki. Dzięki temu zamawiający może uniknąć niespodzianek przy dostawie. 
 

Nieograniczony dostęp.
Dostęp do naszego sklepu dla klientów prywatnych jest bezpłatny. Sklep ten umożliwia kupowanie i wysyłkę mniejszych ilości fornirów. Dzięki płatność kartą kredytową zamówienie można złożyć szybko i bezproblemowo, a przesyłka jest doręczana do klienta drogą pocztową już w kilka dni od zamówienia. 

Veneer World w liczbach.

  • 12 milionów metrów kwadratowych fornirów
  • 190 rodzajów drewna
  • 65 opcji sortowania
  • 1,2 miliona zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • dostępność 24 godziny na dobę
  • 3 kliknięcia dzielące klienta od forniru

 

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Kontakt

Jesteś zainteresowany okleiną ?
Dane kontaktowe: