Naturalne drewno jest materiałem chętnie wykorzystywanym przez architektów i dekoratorów wnętrz. Drewniana elewacja to efektowna i trwała wizytówka domu. W naturalny sposób ociepla wygląd oraz izoluje termicznie i akustycznie.

 

Elewacje drewniane

Piękna i naturalna. Elewacja z drewna zdobi budynek, a ponadto chroni go przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła, jest również izolatorem akustycznym.

 

 

Elewacje termowane

Odporna na warunki atmosferyczne oraz degradację biologiczną. Dzięki redukcji wilgotności oferuje lepszą stabilność wymiarową i brak wycieków żywicy.

 

 

Elewacje Cembrit

Deski i panele z włókno-cementu są materiałami budowlanymi odpornymi na ekstremalne i zmienne warunki klimatyczne.

 

 

Podbitki i boazeria

Naturalne i funkcjonalne rozwiązania do wykończenia domu. Pozwalają na estetyczne wykończenie elewacji i dachu, jak również nadają wnętrzom ciepły, przytulny klimat.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Porady i montaż

Przydatne informacje oraz instrukcje montażowe - wszystko czego możesz potrzebować.

Aktualności i Realizacje

Dom prywatny, Penafiel, Portugalia
Ten nowoczesny dom jednorodzinny znajduje się w Penafiel w Portugalii, na terenie który od wieków był wykorzystywany do celów rolniczych

Osiedle domów wielorodzinnych, Dania
Te domy, które kiedyś prawie doszczętnie spłonęły, zostały wskrzeszone i przywrócone do życia dzięki elewacji z termososny od Lunawood.

Naturalna elewacja z drewna
Elewacja to wizytówka każdego domu. Tak się składa, że wrzesień to idealny moment na jej montaż lub odświeżenie. W tym celu przygotowaliśmy przegląd najciekawszych gatunków do zastosowań zewnętrznych. Na lata i na każdą kieszeń. Do dzieła!

Dom w górach, Hiszpania
Angielski ogrodnik i jego rodzina zakochani w Asturii zdecydowali, że ich drugi dom zostanie postawiony w historycznym otoczeniu

Osiedle Bakkehusene, Aarhus, Dania
Bakkehusene to osiedle 47 domów pełnych młodych rodzin z dziećmi.

Nowość - Deska elewacyjna Świerk Półbal
Jej pomysłowy kształt sprawia, że dom wygląda jak ułożony z bali. Jest to również dobry wybór do domów w stylu skandynawskim oraz wszędzie tam, gdzie na zewnątrz pożądana jest naturalna faktura drewna.


Interesują Cię tarasy ?

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.