UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Drewno budowlane

Udane połączenie

Drewno budowlane

Udane połączenie

Drewno budowlane

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach całego świata. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, obsługi oraz przede wszystkim drewna. Dlatego kupując w JAF Polska zawsze masz pewność. Jest to szczególnie istotne w przypadku drewna konstrukcyjnego.

W naszym asortymencie dostępna jest pełna gama produktów z tej kategorii: począwszy od drewna litego C24, KVH®, przez KVH Duo/Trio®, aż po produkowane na zamówienie oraz dostępne od ręki BSH.

KVH®

Czterostronnie strugane drewno konstrukcyjne, które zostało wysuszone w komorach suszarniczych do 15% wilgotności i przesortowane pod względem wytrzymałości. KVH® to nowoczesny produkt z drewna iglastego, posiadający fazowane krawędzie i długość do 13 m.

 

 

 

KVH DUO/TRIO®

Konstrukcyjne drewno lite o zwiększonym przekroju. Dzięki pionowemu klejeniu bezbarwną żywicą melaminową dwóch (Duobalken®) lub trzech (Triobalken®) wysuszonych warstw litych, w efekcie otrzymujemy belki lepsze pod każdym względem.

 

 

 

BSH

Materiał z najwyższej półki, który zapewnia jeszcze większe możliwości wymiarowe i jeszcze większe możliwości nośne. Powstaje z co najmniej trzech równolegle klejonych, suszonych desek lub lameli z drewna iglastego. Przeznaczony do stosowania w konstrukcjach nośnych o dużych rozpiętościach oraz obciążeniach.

 

 

 

C24

Drewno konstrukcyjne ze świerku, certyfikowane w klasie C24. Według obowiązujących przepisów i norm budowlanych to materiał wymagany do stosowania na konstrukcje dachowe, stropy, ściany i domy szkieletowe. Drewno jest strugane i suszone, a jego wilgotność wynosi 15 +/- 3%.

 

 

 

Purenit®

Purenit® jest materiałem funkcjonalnym na bazie sztywnej pianki poliuretanowej. Cechuje go wysoki poziom termoizolacyjności. Jest odporny na chemikalia, temperaturę, obciążenia mechaniczne i wilgoć. Łatwy w obróbce, wszelkimi maszynami do drewna.

 

 

 

Hunton

Hunton to płyty bituminowane wiatroodporne przeznaczone do ścian oraz dachów. Zapobiegają przed wilgocią kondensacyjną, redukują mostki cieplne oraz posiadają znakomite właściwości izolacyjne.

 

 

 

Podłogi lite

Lite deski z grubego drewna sosnowego i świerkowego to doskonały wybór na drewnianą podłogę oraz strop. Można je układać na legarach lub kleić bezpośrednio do podłoża.

 

 

Akcesoria ciesielskie

Niezawodna jakość oraz imponujące parametry wytrzymałościowe akcesoriów marki Sihga, których próżno szukać wśród tanich zamienników.

 

 

Kantówka

Kantówka (potocznie klejonka) to bardzo popularny element drewniany, uzupełniający konstrukcje budynków i ogrodów. Jest to produkt dedykowany głównie producentom stolarki otworowej - okiennej i drzwiowej. Sprawdza się świetnie również przy ogrodach zimowych i w połączeniu z deską elewacyjną tego samego gatunku.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Sklejki, OSB, Płyty

Materiały powszechnie znane.

Usługa cięcia KVH

Cięcie to nie wszystko, dlatego zajmiemy się również przeliczeniem i skalkulowaniem Państwa projektu.

Malowanie oraz impregnacja NRO

Skorzystaj z usługi malowania maszynowego i impregnacji uniepalniającej.

Aktualności i Realizacje

Płyty wiatroodporne Hunton - Nowość w ofercie JAF Polska
Hunton to marka, która od 45 lat jest liderem w dziedzinie izolacji dachów oraz ścian - płyt bituminowanych (*nor.asfaltplate). Norweski producent sprzedał już ponad 250 000 000 m² swoich materiałów.

Przezorny zawsze ubezpieczony
Ochrona przeciwpożarowa to nie tylko odgórny wymóg podczas budowy domu. Drewniany taras, elewacja, wiata parkingowa lub elementy architektury ogrodowej - każdy z tych elementów warto zabezpieczyć przed niszczącym wpływem ognia.

Dom z klocków JAF
Do wzniesienia domu o powierzchni 190 m² firma Dach Bud Cholewa wykorzystała ok. 45 m³ KVH i kilka belek BSH. Przy montażu brało udział od 4 do 5 osób. Ile to wszystko trwało?

Relaks przy basenie, Nieporęt
W malowniczej miejscowości Nieporęt, usytuowanej przy samym Jeziorze Zegrzyńskim pod Warszawą, powstał taras z basenem i piękna altanka.

Ogród pod dachem
Czy możemy cieszyć się urokami wymarzonego tarasu przez cztery pory roku? Oczywiście! Wystarczy solidna konstrukcja z drewna i dach.

Drzewo rośnie w górę...
...a razem z nim wieżowce. Nie wierzycie? Spójrzcie na zestawienie przygotowane przez Think Wood


Kontakt

Jesteś zainteresowany drewnem budowlanym ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.