UWAGA – Inwentaryzacja w Gądkach

W dniach 13-15.11.2019 przeprowadzamy inwentaryzację części produktów w naszym oddziale w Gądkach (k. Poznania).
W tych dniach zakup Łat, KVH, C24 oraz Podbitek będzie niemożliwy.

Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

Drewno budowlane

Udane połączenie

Drewno budowlane

Udane połączenie

Drewno budowlane

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach całego świata. Oferujemy Państwu najwyższą jakość usług, obsługi oraz przede wszystkim drewna. Dlatego kupując w JAF Polska zawsze masz pewność. Jest to szczególnie istotne w przypadku drewna konstrukcyjnego.

W naszej ofercie dostępna jest pełna gama produktów z tej kategorii: począwszy od drewna litego C24, KVH®, przez KVH Duo/Trio®, aż po produkowane na zamówienie oraz dostępne od ręki BSH.

KVH®

Czterostronnie strugane drewno konstrukcyjne, które zostało wysuszone w komorach suszarniczych do 15% wilgotności i przesortowane pod względem wytrzymałości. KVH® to nowoczesny produkt z drewna iglastego, posiadający fazowane krawędzie i długość do 13 m.

 

 

 

KVH DUO/TRIO®

Konstrukcyjne drewno lite o zwiększonym przekroju. Dzięki pionowemu klejeniu bezbarwną żywicą melaminową dwóch (Duobalken®) lub trzech (Triobalken®) wysuszonych warstw litych, w efekcie otrzymujemy belki lepsze pod każdym względem.

 

 

 

BSH

Materiał z najwyższej półki, który zapewnia jeszcze większe możliwości wymiarowe i jeszcze większe możliwości nośne. Powstaje z co najmniej trzech równolegle klejonych, suszonych desek lub lameli z drewna iglastego. Przeznaczony do stosowania w konstrukcjach nośnych o dużych rozpiętościach oraz obciążeniach.

 

 

 

C24

Drewno konstrukcyjne ze świerku, certyfikowane w klasie C24. Według obowiązujących przepisów i norm budowlanych to materiał wymagany do stosowania na konstrukcje dachowe, stropy, ściany i domy szkieletowe. Drewno jest strugane i suszone, a jego wilgotność wynosi 15 +/- 3%.

 

 

 

Purenit®

Purenit® jest materiałem funkcjonalnym na bazie sztywnej pianki poliuretanowej. Cechuje go wysoki poziom termoizolacyjności. Jest odporny na chemikalia, temperaturę, obciążenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki temu, że jest laminowany może być obrabiany wszelkimi maszynami do obróbki drewna.

 

 

 

Kantówka

Kantówka (potocznie klejonka) to bardzo popularny element drewniany, uzupełniający konstrukcje budynków i ogrodów. Jest to produkt dedykowany głównie producentom stolarki otworowej - okiennej i drzwiowej. Sprawdza się świetnie również przy ogrodach zimowych i w połączeniu z deską elewacyjną tego samego gatunku.

 

 

 

Podłogi lite

Lite deski z grubego drewna sosnowego i świerkowego to doskonały wybór na drewnianą podłogę oraz strop. Można je układać bezpośrednio na legarach, również w widocznych miejscach.

 

 

Akcesoria ciesielskie

Niezawodna jakość oraz imponujące parametry wytrzymałościowe akcesoriów marki Sihga, których próżno szukać wśród tanich zamienników.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Sklejki, OSB, Płyty

Materiały powszechnie znane.

Usługa cięcia KVH

Cięcie to nie wszystko, dlatego zajmiemy się również przeliczeniem i skalkulowaniem Państwa projektu.

Aktualności i Realizacje

Drzewo rośnie w górę...
...a razem z nim wieżowce. Nie wierzycie? Spójrzcie na zestawienie przygotowane przez Think Wood

Wytrzymały taras z sosny? Tak, z termososny
Ten dom wzbogacił się niedawno o piękny taras wykonany z bardzo wyjątkowej termososny

Gładko poszło
Deska świerkowa AB dwustronnie gładka, czyli prosta recepta na drewnianą podłogę oraz sufit. Trwała, estetyczna i bez skazy.

Albo BSH, albo wcale.
Nie straszna mu duża rozpiętość konstrukcji, ani duże obciążenia. Oferuje imponujące możliwości nośne i atrakcyjną gamę wymiarów.

Termojesion w Żyrardowie
Ten wytrzymały taras z termojesionu wygląda bardzo ciekawie, a z czasem nabierze jeszcze bardziej koniakowej barwy

Nowość - Usługa cięcia drewna konstrukcyjnego
Wiemy, że cięcie to nie wszystko, dlatego zajmiemy się również przeliczeniem i skalkulowaniem Państwa projektu.


Kontakt

Jesteś zainteresowany drewnem budowlanym ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.