Drewno budowlane

Udane połączenie.

Drewno
budowlane

Udane połączenie.

Drewno budowlane

Klienci JAF POLSKA mogą mieć pewność co do dwóch rzeczy: jakości usług świadczonych przez naszą firmę i jakości drewna, które oferujemy. Jest to szczególnie ważne w przypadku drewna konstrukcyjnego. W naszej ofercie dostępna jest pełna gama produktów z tej kategorii  począwszy od  KVH® / KVH Duo Trio® przez produkowane na zamówienie BSH, szeroki wybór podbitek i dekoracyjnych elementów elewacyjnych po specjalistyczne płyty i sklejki. U nas znajdą Państwo wszystkie produkty z zakresu budownictwa drewnianego, a ponadto wykwalifikowanych pracowników w każdej chwili służących radą i profesjonalny serwis.

KVH®

Konstrukcyjne drewno lite (niem. Konstruktionsvollholz) jest nowoczesnym, certyfikowanym materiałem konstrukcyjnym. Jego specjalne właściwości osiągane są dzięki suszeniu w komorach suszarniczych. KVH jest zastrzeżoną nazwa własną stosowaną dla produktów wytwarzanych jedynie przez stowarzyszonych producentów z Niemiec i Austrii.

 

 

 

KVH DUO/TRIO®

Konstrukcyjne drewno lite o zwiększonym przekroju. Dzięki pionowemu sklejaniu bezbarwną żywicą melaminową dwóch (Duobalken®) lub trzech (Triobalken®) wcześniej wysuszonych warstw litych, zachowany zostaje typowy charakter belki, która spełnia normy którym podlega KVH®.

 

 

 

BSH

Konstrukcyjne drewno klejone (niem. Brettschichtholz) powstaje przez sklejanie przeźroczystym klejem melaminowym suszonych desek świerkowych o grubości 40 mm. Następnie jest strugane i docinane na żądany wymiar. Daje możliwość uzyskania większych przekrojów i długości, jest bardziej stabilne i wytrzymałe od drewna litego.

 

 

 

C24

Świerkowe drewno konstrukcyjne certyfikowane w klasie C24. Według obowiązujących przepisów i norm budowlanych to materiał wymagany do stosowania na konstrukcje dachowe, stropy, ściany i domy szkieletowe. Każda sztuka posiada fabryczne oznakowanie klasy wytrzymałości.

 

 

 

Purenit®

Purenit® jest materiałem funkcjonalnym na bazie sztywnej pianki poliuretanowej. Cechuje go wysoki poziom termoizolacyjności. Jest odporny na chemikalia, temperaturę, obciążenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki temu, że jest laminowany może być obrabiany wszelkimi maszynami do obróbki drewna.

 

 

 

Kantówka

Kantówka (potocznie klejonka) to bardzo popularny element drewniany, uzupełniający konstrukcje budynków i ogrodów. Jest to produkt dedykowany głównie producentom stolarki otworowej - okiennej i drzwiowej. Sprawdza się świetnie również przy ogrodach zimowych i w połączeniu z deską elewacyjną tego samego gatunku.

 

 

 

Podłogi lite

Lite deski z grubego drewna sosnowego i świerkowego to doskonały wybór na drewnianą podłogę oraz strop. Można je układać bezpośrednio na legarach, również w widocznych miejscach.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Sklejki, OSB, Płyty

Materiały powszechnie znane.

Aktualności i Realizacje

Drewniany dom latem - Powidz
Ostrowo, Powidz, woj. wielkopolskie

Jaka konstrukcja, taki cały dom
Budując dom, najpierw zadbajmy o jego solidne fundamenty i przede wszystkim konstrukcję

Stal i beton? Niekoniecznie!
Przyszłość wieżowców wyłania się z drewna, które wraca do łask architektów

Podbitka jako elewacja
Tradycyjny dom z elewacją z podbitki świerkowej - Obelzanki

Centrum Franowo
Szwedzka 6, Poznań

BSH Sosnowe Impregnowane w super cenie
Ostatnie sztuki w rewelacyjnej cenie


Kontakt

Jesteś zainteresowany drewnem budowlanym ?
Dane kontaktowe: