UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. Masz pytania lub wahasz się co wybrać? W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertówWięcej informacji >>


02-03.12.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Tarcica w Gądkach.
08-10.12.2020 Inwentaryzacja wszystkich produktów w Małopolu.

Zakup inwentaryzowanych produktów, w tych dniach, będzie niemożliwy. Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Zobacz pełny harmonogram inwentaryzacji odbywających się w naszych oddziałach. >>

Zostań dostawcą JAF

Jesteśmy dumni z naszych długotrwałych i bliskich związków z naszymi dostawcami. Zamawiamy od renomowanych producentów w Europie i za granicą i współpracujemy z liderami rynku w wielu dziedzinach.

Regionalność i międzynarodowść: z korzyścią dla obu stron
Dzięki naszym oddziałom jesteśmy reprezentowani regionalnie, dzięki czemu jesteśmy dobrze poinformowani o aktualnych warunkach rynkowych. Na arenie międzynarodowej mamy bezpośredni dostęp do najlepszych rynków zaopatrzeniowych i korzystamy z doświadczeń i możliwości globalnej grupy.

Czy chciałbyś zostać potencjalnym dostawcą? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Użyj poniższego formularza, aby przesłać nam kilka kluczowych danych.

Twoje dane
Potwierdź, że nie jesteś robotem.