UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Nasi Partnerzy

Nasi klienci.
Każdy wyjątkowy.

Towar można kupić, sprzedać, wymienić . Osobistych relacji nie można. Zaufanie budowane jest często na przestrzeni lat. Dlaczego to dla nas tak ważne? Bo niemierzalną wartością są długoletni klienci, którzy często już drugie pokolenie z rzędu obdarzają na zaufaniem.

Lepiej osobiście.

Przywiązujemy szczególną wagę do kultywowanej od lat tradycji naszej firmy - bezpośredniego kontaktu z klientem. Duża część codziennej pracy naszych ekspertów polega na osobistym kontakcie i wsparciu naszych klientów w realizacji ich potrzeb związanych z naszym asortymentem. W trudnych ekonomicznie czasach, ważne jest, aby mieć partnera, na którym można polegać.

Nasi dostawcy.
Niezawodne połączenie.

Jesteśmy dumni z długofalowej i niezawodnej  współpracy z naszymi dostawcami. Jesteśmy dystrybutorem towaru renomowanych producentów z całej Europy - w wielu dziedzinach liderów na rynku.

Dokładamy starań aby nasi przedstawiciele byli obecni  we wszystkich tych miejscach, gdzie działają nasi najważniejsi dostawcy. Dzięki temu jesteśmy dobrze poinformowani o sytuacji na rynku międzynarodowym. Mamy bezpośredni dostęp do najlepszych zamówień i korzystamy ze wspólnych doświadczeń i możliwości grupy globalnej.

Nasi pracownicy.
Zwycięzcy.

Firma może w dłuższej perspektywie odnieść sukces tylko wtedy, gdy opiera się na dobrym fundamencie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki dobrze wyszkolonym i zmotywowanym pracownikom. Filozofia jaka przyświeca nam w tej dziedzinie to „od stażysty do eksperta” . W naszych największych oddziałach prowadzimy program naboru i szkolenia młodych absolwentów. Jak pokazuje doświadczenie, pracownicy ci zostają z nami przez długie lata zasilając grono wykwalifikowanych ekspertów.

Ciągły rozwój firmy i środowisko międzynarodowe zapewnia każdemu pracownikowi ekscytujące możliwości. Grupa JAF zatrudnia blisko 2500 pracowników w całej Europie.