Technolog - Konstruktor

18 kwietnia 2018

Drewno to też Twój świat?

Firma JAF jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 50 oddziałami w 14 krajach Europy. Jako jeden z największych światowych dostawców stanowimy idealne ogniwo łączące przemysł i rzemiosło w dziedzinie sklejek, płyt, drewna ciętego, fornirów i materiałów drzewnych. Poza niezwykłym asortymentem JAF dysponuje wydajną logistyką i nowoczesnymi centrami obróbki.

Jesteśmy młodym zespołem i poszukujemy do pracy osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w prężnie rozwijającej się firmie. Oferujemy wiele ścieżek rozwoju kariery dla osób otwartych, które nie boją się wyzwań i łatwo nawiązują znajomości.

Miejsce pracy:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie  studiów),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność,
  • Dobra organizacja pracy własnej, uwzględniającej priorytety przekazane przez bezpośredniego przełożonego,
  • Mile widziane doświadczenie w konstrukcji mebli, zacięcie i pasja z tym związana.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie parametryczne mebli w programie dedykowanym przez firmę (IMOS) także konfiguracja sklepu online i związane z tym projektowanie w kodach typu xml,
  • Wykonanie dokumentacji i backupow oraz wysortowanie poszczególnych modeli mebli na dyskach sieciowych,
  • Organizacja pracy własnej, uwzględniająca priorytety przekazane przez bezpośredniego przełożonego,
  • Kontrola wykonywanych zleceń – poprawność z dokumentacją techniczno-konstrukcyjną,
  • Współpraca z Działem Produkcji w kwestii doboru narzędzi i możliwości technologicznych,
  • Sprawdzanie kompletności towaru pod względem merytorycznym w dokumentacji,
  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy,
  • Rozliczanie się z powierzonych zadań oraz czasu pracy przed Kierownikiem Produkcji,
  • Wykonywanie optymalizacji rozkrojów i przygotowania produkcji,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku,
  • Pracę w młodym zespole w globalnym koncernie w branży drzewnej,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin,
  • Benefity pracownicze (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).

Aplikując, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych.
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i wysłać na adres rekrutacja@jaf-polska.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.