15. września 2023

Pracownik produkcji / Stolarz - Robakowo

Oddział
Robakowo
Dział
Obróbka i technologia
Kontakt
Maciej Kropaczewski
Telefon
+48 539 972 441

Aplikując, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim, ze zgodą na przetwarzanie danych.
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i wysłać na adres hr@jaf-polska.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drewno to Twój świat? Nasz też!

JAF to międzynarodowy ekspert w handlu drewnem. Już ponad 75 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 17 krajach na całym świecie. Od ponad 15 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy ponad 100 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a JAF Polska to w branży synonim profesjonalizmu. Łączymy pasję do drewna z dbałością o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz własną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Małopolu. Stawiamy na stabilny rozwój, oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz różnorodne ścieżki kariery. Nie marnuj czasu i dołącz do nas. Zapraszamy!

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn numerycznych (okleiniarka, piła panelowa)
  • Kompletacja i pakowanie zamówień.
  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Czego oczekujemy:

  • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku.
  • Pracę na nowoczesnych maszynach.
  • Poszerzanie swojej wiedzy w tematyce obróbki drewna.
  • Pracę w młodym zespole w międzynarodowym koncernie w branży drzewnej.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
  • Pracę dwuzmianową.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.