Operator maszyn numerycznych / Pomocnik

18 kwietnia 2018

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Witaj w klubie!

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem. Już 70 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 19 krajach na całym świecie. Od 10 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy 80 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu. Łączymy dbałość o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami i rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Warszawie.
Stawiamy na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniamy w działania. Oferujemy konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery.
Nie marnuj czasu, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi w swojej branży.

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn numerycznych (okleiniarka, piła panelowa) - pomoc w obsłudze,
  • Kompletacja zamówień,
  • Pakowanie zamówień,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Praca dwuzmianowa/ trzyzmianowa w zależności od obłożenia produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku,
  • Pracę na nowoczesnych maszynach,
  • Poszerzanie swojej wiedzy w tematyce obróbki drewna,
  • Pracę w młodym zespole w międzynarodowym koncernie w branży drzewnej,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Aplikując, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych.
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i wysłać na adres rekrutacja@jaf-polska.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.