12. maja 2020

Specjalista ds. produkcji - Małopole

Oddział
Małopole
Dział
Obróbka i technologia
Kontakt

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Witaj w klubie!

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem. Już ponad 70 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 19 krajach na całym świecie. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy ponad 80 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu. Łączymy dbałość o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami i rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Warszawie.
Stawiamy na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniamy w działania. Oferujemy konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery.
Nie marnuj czasu, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi w swojej branży.

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn numerycznych (okleiniarka, piła panelowa),
  • Organizacja produkcji oraz zapewnienie jej ciągłości,
  • Nadzór nad poprawnością wykonywania czynności technologicznych,
  • Udział w kontroli jakości wyrobów,
  • Kontrola zaopatrzenia w surowce,
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcyjnych,
  • Codzienne dbanie o ład i porządek stanowisk pracy i ich otoczenie,
  • Kontrola przestrzegania zasad i przepisów BHP, ppoż, itp., w zakresie bieżącym, na terenie zakładu i na stanowiskach.

Czego oczekujemy:

  • Ogólnej wiedzy technicznej oraz znajomości rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • Wykształcenia kierunkowego (technik / technolog drewna),
  • Wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii,
  • Doświadczenia w pracy związanej z produkcją,
  • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności,
  • Biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Umiejętności budowania relacji w zespole,
  • Znajomości języka obcego (niemiecki lub angielski).

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku,
  • Pracę na nowoczesnych maszynach,
  • Poszerzanie swojej wiedzy w tematyce obróbki drewna,
  • Pracę w młodym zespole w międzynarodowym koncernie w branży drzewnej,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.