Operator maszyn numerycznych / Pomocnik

18 kwietnia 2018

Drewno to też Twój świat?

Firma JAF jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 50 oddziałami w 14 krajach Europy. Jako jeden z największych światowych dostawców stanowimy idealne ogniwo łączące przemysł i rzemiosło w dziedzinie sklejek, płyt, drewna ciętego, fornirów i materiałów drzewnych. Poza niezwykłym asortymentem JAF dysponuje wydajną logistyką i nowoczesnymi centrami obróbki.

Jesteśmy młodym zespołem i poszukujemy do pracy osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w prężnie rozwijającej się firmie. Oferujemy wiele ścieżek rozwoju kariery dla osób otwartych, które nie boją się wyzwań i łatwo nawiązują znajomości.

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn numerycznych (okleiniarka, piła panelowa) - pomoc w obsłudze,
  • Kompletacja zamówień,
  • Pakowanie zamówień,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Praca dwuzmianowa/ trzyzmianowa w zależności od obłożenia produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku,
  • Pracę na nowoczesnych maszynach,
  • Poszerzanie swojej wiedzy w tematyce obróbki drewna,
  • Pracę w młodym zespole w międzynarodowym koncernie w branży drzewnej,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Aplikując, zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych.
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i wysłać na adres rekrutacja@jaf-polska.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.