16. lipca 2021

Księgowa / Księgowy - Robakowo

Oddział
Robakowo
Dział
Księgowość
Kontakt

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?
Witaj w klubie!

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem. Już ponad 70 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 19 krajach na całym świecie. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy ponad 90 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu. Łączymy dbałość o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami i rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Warszawie. Stawiamy na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniamy w działania. Oferujemy konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery.
Nie marnuj czasu, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi w swojej branży.

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie F-K (faktury zakupowe, wydatki służbowe, kasa, wyciągi bankowe, delegacje służbowe, itp.).
  • Przygotowywanie faktur do płatności, rozliczanie faktur zapłaconych.
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej.U
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (minimum średniego).
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Sumienności, dokładności oraz przejawiania zaangażowania.
  • Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności wyznaczania priorytetów.
  • Posiadania umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Znajomości bieżących przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego (VAT i PDOP).
  • Znajomości zagadnień z zakresu środków trwałych (mile widziane).
  • Biegłej umiejętności obsługi komputera oraz znajomości systemów finansowo-księgowych klasy ERP.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku.
  • Pracę w międzynarodowym koncernie w branży drzewnej.
  • Ustrukturyzowany program wdrożeniowy.
  • Rozbudowany system szkoleń, prowadzony przez specjalistów.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania.
  • Pakiet benefitów obejmujący m.in. ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Przejrzyste warunki pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.