18. kwietnia 2018

Elektryk / Automatyk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Oddział
Robakowo
Dział
Obróbka i technologia
Kontakt

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Witaj w klubie!

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem. Już ponad 70 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 19 krajach na całym świecie. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy ponad 80 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu. Łączymy dbałość o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami i rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Warszawie.
Stawiamy na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniamy w działania. Oferujemy konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery.
Nie marnuj czasu, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi w swojej branży.

Miejsce pracy:

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe / średnie o profilu elektryka, elektrotechnika, elektromechanika, automatyka itp.,
  • Znajomość specyfiki eksploatacji, napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki oraz podstaw pneumatyki,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, układów sterowania, automatyki przemysłowej,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie wielozmianowym,
  • Pracowitość,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka w firmie produkcyjnej,
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych.

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • Prace przy wdrożeniach nowych projektów,
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w pełnej gotowości eksploatacyjnej w celu zapewnienia realizacji założonego planu produkcji,
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom, wykonywanie kart analiz awarii,
  • Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację,
  • Uczestniczenie w ustalaniu planów remontów maszyn i urządzeń,
  • Diagnoza oraz usuwanie bieżących awarii,
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.