Zaplanuj i wyceń swój wymarzony taras

20 czerwca 2018

Przejdź do Kreatora Tarasu >>

Kalkulator i planer tarasu w jednym.

Kreator tarasu JAF to genialne narzędzie, które łączy w sobie projektanta i wykonawcę. Ty planujesz, a kreator liczy i podpowiada najlepsze rozwiązania, na bieżąco optymalizując koszta. Proponuje do wyboru różne warianty wykonania, zróżnicowane pod kątem ceny i zaawansowania. Szczegółowo określa finalną cenę oraz zawartość zamówienia. Innymi słowy, w ciągu paru chwil pozwala każdemu stworzyć profesjonalny kosztorys budowy tarasu.

Kreator krok po kroku prowadzi użytkowana przez projekt, dopasowując możliwe rozwiązania np. system montażu. W oparciu o kształt, powierzchnię i rodzaj tarasu – tworzy kompletny projekt, niezbędny do jego realizacji. Kalkuluje z jakiej długości desek opłaca się wycinać poszczególne elementy. Planuje również właściwe rozmieszczenie desek, legarów i podkładek. Pozwala na pełną kontrolę zamówienia, bez ukrytych kosztów.

Kreator zapamięta dotychczasowe plany, bez potrzeby wyliczania wszystkiego od nowa. Oprócz wykonania optymalnej wyceny, generator automatycznie stworzy kompletny schemat montażu wszystkich elementów. Teraz wystarczy już tylko zamówić materiały, a wygenerowany konspekt przekazać monterowi. Zamiast tygodniami czekać na wycenę, stwórz ją samemu i zrealizuj projekt do ręki.

Do dzieła!