Wybierz możliwości - wybierz EGGER

22 kwietnia 2020


©EGGER

Niezależnie od tego, czy projektujesz, remontujesz lub budujesz - z nową kolekcją EGGER otrzymujesz maksimum możliwości. Usprawnij swoją pracę i postaw na kompleksową paletę materiałów pasujących do siebie nawzajem. Pewne oraz sprawdzone rozwiązania, dostępne od ręki zawsze i wszędzie.

W dziewięciu kolorystycznych światach firma EGGER zawarła nowe dekory, które dopasowano do wiodących styli we współczesnej architekturze wnętrz. Jednak wygląd to nie wszystko. W parze z ponadczasową estetyką (i jakością) idzie ponadczasowa spójność. Dekory, struktury, obrzeża - tu wszystko pasuje do siebie nie tylko w dniu zakupu.

Urządzanie domu to proces, w którym nie da się przewidzieć wszystkiego na zapas. Z czasem potrzebujemy nowe meble. Z czasem niektóre z nich ulegają uszkodzeniu. Jednak projektując naszą przyszłość z EGGER nie musimy się tym martwić. Rozbudowana kolekcja materiałów gwarantuje dostęp do najpopularniejszych wzorów, które niezależnie od partii wyglądają tak samo. Przemyślane połączenie materiałów w skali całej kolekcji to pewność dobrego wyboru. Dlaczego? Nie da się własnoręcznie polakierować dwóch kawałków drewna tak, żeby wyglądały identycznie. Za to dobrać brakujący dekor lub obrzeże? Nic prostszego. Można to zrobić z poziomu mobilnej aplikacji, która trafiła w ręce klientów wraz z nową kolekcją.


©EGGER

Aplikacja EGGER umożliwia całodobowy dostęp do kompletnej gamy materiałów. To duże udogodnienie, zwłaszcza podczas rozmów i konsultacji z klientami. Funkcja skanowania błyskawicznie dostarcza informacje na temat interesujących nas wzorów. Natomiast dzięki funkcji wizualizacji 3D możemy obejrzeć i dobrać pasujące struktury. Możemy też uzyskać informacje o ich dostępności, a nawet zamówić wybrane próbki. W połączeniu z analogowymi folderami reklamowymi przechodzimy na kolejny poziom planowania i doradztwa. Aplikacja jest dostępna do pobrania z Apple App Store oraz Google Play Store.

Dla wygody klientów przygotowano również Wirtualne Studio Projektowe (VDS). W ramach bezpłatnej usługi mamy do dyspozycji online wszystkie dekory (również podłogowe), które możemy łączyć ze sobą w wirtualnym pomieszczeniu. Tryb porównywania umożliwia wypróbowanie dwóch alternatywnych aranżacji równocześnie. Podążaj za głosem serca i opracuj wnętrze marzeń. Eksploruj obowiązujące trendy bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji na temat nowej kolekcji i możliwości, które oferuje EGGER, znajdziesz u naszych ekspertów.

Kup produkty online !

Płyta laminowana Dąb Vicenza H3157 ST12
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Marmur Carrara F204 ST9
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Dąb Sherman Koniakowy Brązowy H1344 ST32
Grubość / Długość / Szerokość
18,6 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Inox Metallic F500 ST20
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm