Zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi Klientów w czasie pandemii, poznaj aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Konfigurator Mebli Online jest w trakcie modernizacji. Na czas wprowadzania wszystkich zmian i ulepszeń, nie będzie możliwości korzystania z systemu. O ponownym włączeniu Konfiguratora będziemy informować na na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia.

Zmiana zasad obsługi Klientów

27 maja 2020

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi w czasie pandemii. Poniżej opisujemy aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Centrum Stolarskie – Robakowo

Odbiory osobiste

Możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu z oddziałem. Awizacja odbiorów co 30 min. Obowiązują standardowe procedury sanitarne (maseczka, rękawiczki, dezynfekcja).

Sprzedaż stacjonarna

Zawieszona do odwołania. Obrót dokumentów odbywa się przez Magazyn

 

Biuro sprzedaży – Gądki (Poznań)

Odbiory osobiste

Na terenie firmy (dotyczy także parkingu) może przebywać maksymalnie 5 klientów. Obowiązują standardowe procedury sanitarne (maseczka, rękawiczki, dezynfekcja).

Sprzedaż stacjonarna

W biurze może przebywać maksymalnie 3 klientów. Obowiązują standardowe procedury sanitarne (maseczka, rękawiczki, dezynfekcja).

 

Biuro sprzedaży – Małopole (Warszawa)

Odbiory osobiste

Możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu z oddziałem. Awizacja odbiorów co 60 min. Obowiązują standardowe procedury sanitarne (maseczka, rękawiczki, dezynfekcja).

Sprzedaż stacjonarna

Zawieszona do odwołania. Obrót dokumentów odbywa się przez Magazyn

 

Zamówienia zdalne

Nadal realizujemy dostawy w oparciu o ścisłe procedury higieniczne. Zachęcamy do aktywnego korzystania i składania zamówień za pośrednictwem:

  • naszych narzędzi online,
  • sklepu internetowego,
  • email lub telefonicznie.

Logistyka

Szczegółowych informacji na temat rozładunku oraz spedycji udzielą Państwu nasi specjaliści.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Życzymy wytrwałości w tym trudnym okresie. Wspólnie przezwyciężymy każde trudności.

Z wyrazami szacunku
zespół JAF Polska