UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów.
W piątki, w Robakowie obowiązuje awizacja. Więcej informacji >>

To już 10 lat w Polsce!

9 kwietnia 2018

W tym roku mija okrągła, 70-ta rocznica założenia firmy JAF na Świecie, oraz 10-ta rocznica otwarcia oddziału w Polsce.

Początki JAF w Polsce sięgają 2008 roku i jak to początki – bywały trudne. Pomimo, że JAF był już dobrze znany za granicą, w Polsce nikt o nim nie słyszał. Dlatego budowaliśmy firmę od zera. Zaczynaliśmy w 5 osób, w skromnym biurze na niewielkim magazynie. Na start zatrudnialiśmy 2 handlowców, a wózki widłowe wynajmowaliśmy na godziny. Jednak dzięki sumiennej pracy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów, przebiliśmy się na trudnym i wymagającym rynku.

Firma rosła, rosły również jej potrzeby. Magazyn powiększał się o kolejne hale, a zespół o kolejnych specjalistów. Momentem zwrotnym był rok 2012, kiedy wprowadziliśmy się na swoje – do nowego magazynu i biura w Gądkach. Przeprowadzka towaru z hali do hali zajęła aż 84 transporty!

W tym samym roku, musieliśmy zmierzyć się z odejściem ówczesnego prezesa, co postawiło przyszłość firmy pod znakiem zapytania. Ponownie nie poddaliśmy się i zgrany zespół przetrwał napotkane trudności. W 2015 zawitaliśmy z oddziałem w Warszawie. Nowe produkty, nowi klienci, nowe perspektywy. Wielkie wyzwanie i (zdany pozytywnie) sprawdzian dla całej firmy. Obecnie kończymy już pracę nad nowym magazynem, biurem oraz 600m² showroomem w sercu stolicy.

Pomimo stałego wzrostu notowań firmy, nie spoczęliśmy na laurach. Rozwój usług z zakresu cięcia płyt, zainspirował nas do stworzenia nowoczesnej filii w Robakowie, pełniącej zarazem rolę parku maszyn i automatycznego magazynu. Dla wygody klientów i projektantów uruchomiliśmy również konfigurator mebli online. Obecnie nasza ekipy liczy prawie 80 pracowników, a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu.

Dziękujemy, że jesteście z nami!