JAF Małopole - 20.05.2019 - oddział zamknięty. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy już 21.05.2019.

Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE

8 marca 2019

Wraz z firmą Centrum Parkietowe, Tarasy i Elewacje z okolic Trójmiasta, w dniach 2-3 marca, na terenie znajdująca się na granicy Sopotu i Gdańska Ergo Areny, odbyły się targi mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Jest to kompleksowy przegląd oferty domów oraz mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta.

Na odwiedzających czekała również prezentacja nowoczesnych możliwości wykończenia oraz wyposażenia. Dlatego na obszernym stoisku, poświęconym parkietom, tarasom i elewacjom — nie mogło zabraknąć JAF Polska.

W tym sezonie szczególnie dużym zainteresowaniem gości cieszyła się nowość w ofercie desek tarasowych, czyli rewolucyjne deski kompozytowe Gardin Natur. Nic dziwnego, strukturyzowana powierzchnia 3D przypomina naturalne drewno i z łatwością przyciąga wzrok. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnego drewna, nie wymaga jakiejkolwiek konserwacji.

Liczną grupę zwiedzających stanowili również miłośnicy drewna egzotycznego, z ciekawością przyglądający się tarasom i elewacjom z Bangkirai lub Meranti. Ich uwadze nie umknął Modrzew Syberyjski, jak i piękna paleta wytrzymałych gatunków termowanych.

Pomorskie targi to pozycja obowiązkowa dla ludzi poszukujących nieruchomości — niezależnie czy w celu mieszkaniowym, czy inwestycyjnym. Jest to znakomita okazja, aby poznać obowiązujące trendy w budownictwie oraz z bliska przyjrzeć się prezentowanym rozwiązaniom i materiałom. Na miejscu można też zasięgnąć fachowej porady i skonsultować swój projekt ze specjalistami. Wszystko odbywa się w spokojnej i miłej atmosferze, pełnej merytorycznych rozmów. Dlatego dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok.