Z troską o zdrowie nas wszystkich informujemy, że sprzedaż stacjonarna oraz odbiory osobiste w placówkach JAF Polska zostają zawieszone do odwołania.

Tańce i wyróżnienie naszych podopiecznych

26 marca 2020

Na początku marca, jeszcze przed zamknięciem szkół, uczniowie klasy sportowej w Dopiewie gościli Alicję Andrearczyk - naszą specjalistkę do spraw logistyki międzynarodowej, której wielką pasją jest taniec. Alicja poprowadziła zajęcia aerobiku dla chłopców z klasy 6s, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dopiewie. Była to doskonała okazja do urozmaicenia szkolnych zajęć, ale także do śmiechu i skonfrontowania swoich sił w innej dyscyplinie niż piłka nożna. Dodatkowo zawodnicy mogli poprawić swoją koordynację ruchową. Na zakończenie, chłopcy wręczyli Alicji kwiaty z okazji niedawnych urodzin oraz Dnia Kobiet.

Kolejny zawodnik wyróżniony!

Zaś pod koniec lutego, Radek Koska - zawodnik rocznika 2009 KS Canarinhos Skórzewo, trenujący także w klasie sportowej 5s - rozegrał mecz sparingowy z kadrą WZPN (Wielkopolski Związek Piłki Nożnej) rocznika 2009 w barwach Warty Poznań.

Spisał się na tyle dobrze, że po zawodach został on zaproszony na dwutygodniowe treningi z zespołem Zielonych. Ogromnie cieszy nas fakty, że to już 3 zawodnik z klas sportowych prowadzonych w Dopiewie, który został dostrzeżony przez bardzo silny klub piłkarski.

Brawo!