Szczęśliwa 13tka dla domów z drewna

19 czerwca 2019

13 czerwca gościliśmy na konferencji dla projektantów oraz producentów domów drewnianych, zorganizowanej przez Mitek Industries Polska. Spotkanie odbyło się w stylowym hotelu Jan Sander, położonym nieopodal Łodzi. JAF Polska dzielnie reprezentowali eksperci w dziedzinie domów z drewna, czyli Sławomir Perliński oraz Darina Lazarova. Oprócz eleganckiego stoiska z asortymentem i materiałami reklamowymi, mieliśmy również swoje 15 minut na scenie, gdzie zaprezentowaliśmy szczegóły naszej kompleksowej oferty.

Na konferencji stawili się dostawcy, wykonawcy oraz przede wszystkim klienci. Wszyscy zainteresowani budową oraz wykończeniem w ekologicznym i naturalnym stylu. Przy stoisku padały przeróżne pytania. Oprócz fachowych sugestii, polecanych technologii i indywidualnych wycen, niejednokrotnie pytano nas po prostu: co uważamy o pomyśle budowy takiego domu? Jednogłośnie odpowiadaliśmy: znakomity wybór! Dalej podtrzymujemy naszą opinię, a zainteresowanych odsyłamy do działu z drewnem konstrukcyjnym (i nie tylko).

Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne do konstrukcji i wykończenia wytrzymałego domu z drewna. W szczególności polecamy zwrócić uwagę na drewno lite C24, KVH®, KVH DUO/TRIO® oraz elewacje i tarasy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem podczas konferencji. W sumie nic dziwnego, bo pogoda do siedzenia w ogrodzie jest w tym roku idealna.

Pamiętajcie jednak, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego solidne akcesoria montażowe i ciesielskie plus odpowiednie środki do impregnacji drewna to połowa sukcesu. Drugie pół to właściwie dobrany, policzony i profesjonalnie docięty materiał. W tym celu zgodnie polecaliśmy innowacyjną usługę cięcia KVH.

Z JAF Polska zbudujesz swój drewniany dom od A do Z, a my chętnie doradzimy na każdym z etapów. Dziękujemy za zaproszenie — do zobaczenia na targach, budowach i w sklepach.