JAF Małopole - 20.05.2019 - oddział zamknięty. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy już 21.05.2019.

Sportowy weekend z ⚽

1 sierpnia 2018

Może i nie wygraliśmy, ale bawiliśmy się świetnie!

W minioną sobotę (28.07.2018), na stadionie w Środzie Wielkopolskiej odbył się turniej piłkarski ⚽ dla mediów i firm z okolic. Rywalizowało ze sobą 20 drużyn. Nie zabrakło tam naszej drużyny, której debiutancki udział zaowocował zajęciem 16-tego miejsca. To dopiero początek naszej przygody z piłką.

Rywalizacja toczyła się w ekstremalnych warunkach, bo temperatura sięgała 30°C – Niektórzy z naszych zawodników byli zaskoczeni aż takim upałem i w drugiej fazie zmagań pojawiły się problemy kondycyjne. Nie nastawialiśmy się jednak na końcowy triumf, tylko na
sportowy weekend – tłumaczył Rafał Pluta

PS - Przepraszamy za jakość zdjęć.