Poznajmy się - Jagoda Rozmiarek

9 października 2019

Są takie osoby, które gdziekolwiek nie pójdą — rozsiewają wokół siebie pozytywną energię. Jedną z nich jest niewątpliwie pani Jagoda Rozmiarek, Team Leader Działu Sprzedaży. Na co dzień przyjmuje zamówienia, odpowiada za kontakt z klientami, magazynem i handlowcami… oraz dba, żeby każdy dzień w Robakowie był miło spędzony. My to bardzo szanujemy oraz popieramy, dlatego z Jagodą znamy się nie od wczoraj.

Teraz również i Wy macie okazję ją bliżej poznać. W tym celu zapraszamy na wspólną rozmowę:

Jagoda Roźmiarek - Team Leader Działu Sprzedaży w Robakowie

Powiedz coś o sobie  

Cześć, nazywam się Jagoda i mam 26 lat. Dwa lata temu zrealizowałam ważny dla mnie cel, który na co dzień pomaga mi w wykonywanej pracy – uzyskałam wyższe wykształcenie na kierunku logistycznym, ze specjalizacją w transporcie i spedycji. 

Mam też swój ulubiony cytat życiowy, którym chciałabym się podzielić :) 
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością zapierających dech chwil” 

Za co odpowiadasz w JAF?  

Przede wszystkim zajmuję się koordynacją pracy działu sprzedaży w Robakowie. Odpowiadam za równomierny rozkład pracy, w zależności od natężenia ruchu klientów oraz ilości zamówień. Staram się, aby każdy dzień był przez nas miło spędzony :)  

Kolejną rzeczą za jaką jestem odpowiedzialna jest produkcja. Przyjmuję zamówienia i dbam o stały kontakt z klientami. Współpracuję blisko z działem zakupów, magazynem oraz handlowcami.  

Jaka jest Twoja historia w firmie?  

Moja historia rozpoczęła się w 2014 roku. Po powrocie z zagranicy, gdzie spędziłam kilka lat, zgłosiłam się do firmy JAF na 3 miesięczny staż. Chciałam nauczyć się czegoś nowego i zdobyć doświadczenie. Po upływie 3 miesięcy dostałam propozycję dłuższej współpracy. Ucieszyłam się, że ktoś docenił moją pracę i to co robię w firmie :) Początki nie były łatwe :)

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?  

Najbardziej w swojej pracy lubię fakt, że każdy dzień zaskakuje mnie czymś innym. Każdego dnia mierzę się z innymi sytuacjami. Nowe stanowisko jest dla mnie olbrzymim wyzwaniem, któremu staram się jak najlepiej sprostać. Bycie dobrym liderem nie jest proste. To nieustanny rozwój, wyzwania i rozwiązywanie problemów. 

Co robisz w wolnych chwilach po pracy?  

Od ponad trzech lat jestem zafascynowana aktywnym spędzaniem czasu na siłowni. Po ciężkim dniu uwielbiam wskoczyć w wygodny dres, włączyć ulubioną muzykę na telefonie, założyć słuchawki i odciąć się od rzeczywistości. Wykonuję ulubione ćwiczenia, a umysł odpoczywa. 

„Największe wynagrodzenie dostaniesz za pracę nad samym sobą.” 

Pozdrawiam :)