Planowana aktualizacja systemu zamówień online – 05.03.2021, 16:00. Mogą wystąpić problemy z naszą stroną. Przepraszamy za utrudnienia.


UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Pokaż swoją wizję i wygraj 5 000€

21 stycznia 2021

Właśnie ruszył nabór zgłoszeń do konkursu Lunawood Urban Chellenge 2021. Jego celem jest tworzenie przyjaznego otoczenia przy użyciu odnawialnych materiałów. Ich kwintesencję stanowi nowoczesne drewno termowane, które jest równie piękne, co wytrzymałe. Łączy wzorową stabilność wymiarową, odporność na warunki zewnętrzne oraz wygodę codziennej eksploatacji. Jako oficjalni dystrybutorzy Lunawood, a zarazem propagatorzy termodrewna na rynku polskim - zachęcamy gorąco do wzięcia udziału.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a na zwycięzców czeka 3 x 5000€ w równorzędnych kategoriach:

  • Architecture
  • Interior
  • Landscaping


Konkurs kierowany jest do studentów architektury, a ich projekty oceniać będzie międzynarodowe jury. W poprzedniej edycji udział wzięło blisko 90 młodych architektów z całego świata. W 2021 bądź jednym z nich. Zgłoś swoją wizję - wykorzystaj możliwości, które oferuje termodrewno. To szansa nie tylko, żeby wygrać, ale i zadbać o zrównoważoną przyszłość. Zgłoś swój projekt i przeprojektuj miasto na lepsze. Powodzenia!

Szczegółowe informacje oraz materiały do pobrania znajdziecie pod adresem lunawood.com/lunawood-urban-challenge

Natomiast niesamowite realizacje z poprzedniej edycji możecie obejrzeć tutaj lunawood.com/lunawood-urban-challenge-2019-the-winners