Zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi Klientów w czasie pandemii, poznaj aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Konfigurator Mebli Online jest w trakcie modernizacji. Na czas wprowadzania wszystkich zmian i ulepszeń, nie będzie możliwości korzystania z systemu. O ponownym włączeniu Konfiguratora będziemy informować na na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia.

OSB dla OSP

5 czerwca 2020

JAF Polska na straży

Są takie rzeczy w życiu, które robi się z powołania. Jedną z nich jest ratowanie życia innych - często ryzykując przy tym swoim zdrowiem, a nawet śmiercią. Uosobieniem bezinteresownej pomocy są jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, które czuwają nad ochroną przeciwpożarową w całym kraju. Często są to pierwsze służby ratunkowe w okolicy, mierzące się na co dzień nie tylko z ogniem i klęskami żywiołowymi, ale i codziennymi ludzkimi dramatami.

Jedna z takich jednostek mieści się w Rudzie Śląskiej. Dlatego gdy napisał do nas ich strażak - nie mogliśmy pozostać obojętni. Chodziło o 25 sztuk solidnych płyt OSB, niezbędnych do budowy szatni na ubrania bojowe w nowej siedzibie. Błyskawicznie podjęliśmy decyzję, żeby przekazać je w prezencie. Strażacy z OSP w Rudzie Śląskiej osobiście czuwali nad odbiorem materiałów i niedługo później podesłali zdjęcia z przeprowadzonego montażu. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i życzymy, aby nowe szafki służyły Wam jak najdłużej.