Nowy rok, nowy EGGER

7 lutego 2020


©EGGER

Początek roku to zazwyczaj nowe cele, postanowienia i plany. W tym roku to również czas prezentacji długo wyczekiwanej kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER. Jakie wzory będą dominować w przyszłości? Przekonajmy się już dziś!

Nowa kolekcja EGGER to przede wszystkim dekory pełne emocji, realistyczne struktury oraz rozszerzony asortyment materiałów. Firma konsekwentnie hołduje autorskiej zasadzie „trzech”. Co to znaczy? Co 3 lata wprowadzana jest kolejna kolekcja, a razem z nią wymieniana jest 1/3 palety dekorów. Mniej popularne wzory są z czasem zastępowane nowymi propozycjami. W ten sposób producent jest zawsze na czasie z aktualnymi trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz, a zarazem zachowuje ciągłość asortymentu. Dlatego niezależnie od wybranego dekoru - możemy mieć pewność, że w razie potrzebny dobierzemy do niego kolejne elementy lub np. pasujące obrzeża.


©EGGER

Produkty EGGER zapewniają absolutną spójność dekorów i struktur oraz nieograniczone możliwości kompozycyjne. Wszystkie dekory z kolekcji będą dostępne na klasycznych płytach wiórowych, MDF, płytach komórkowych, OSB Combiline oraz laminatach. Harmonijne dopasowanie całej gamy produktów z pewnością doceni zarówno architekt, stolarz, jak i każdy wymagający klient. Efektowną kolekcję uzupełnia ponad 3000 wariantów obrzeży.

Jakość wykonania nowych struktur nie tylko widać, ale i czuć w dotyku. Projektanci skupili się na odwzorowaniu autentycznych doznań i osiągnęli w tej dziedzinie sukces. W obszarze blatów roboczych pojawiły się nowe wersje produktów oraz całkowicie odmieniona oferta dekorów. Ofertę sztandarowych blatów roboczych spod znaku EGGER (z postformingu i Feelwood) rozszerzono o nowe blaty robocze: wykonane z laminatu kompaktowego oraz blaty PerfectSense Topmatt. W gamie produktów powitaliśmy również nowe warianty laminatów kompaktowych, w tym trudnopalną wersje Flammex.


©EGGER

W parze z nowymi wzorami i technologiami idą nowoczesne usługi. EGGER oddał w ręce swoich klientów innowacyjną aplikacje, która umożliwia całodobowy dostęp do kompleksowej oferty dekorów i produktów. Od teraz wzornik możemy mieć zawsze pod ręką! Warto jednak przyjrzeć się na żywo, żeby z bliska docenić najwyższą jakość wykonania. W tym celu zapraszamy do naszych salonów. Kolekcję EGGER 2020-22 znajdziesz i zamówisz w JAF Polska.