UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Nowość - Silvadec w JAF Polska

15 grudnia 2020

Jesteśmy nowym oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski.

Silvadec to pierwszy, a zarazem największy, wiodący producent drewna kompozytowego w Europie. Od niemal 20 lat zaskakuje innowacyjnością swoich produktów, które spotkamy w realizacjach na całym świecie. Najlepszym świadectwem oferowanej jakości jest aż 25-letnia gwarancja producenta dla użytku indywidualnego. Dlatego z radością ogłaszamy, iż JAF Polska został oficjalnym dystrybutorem produktów marki Silvadec na terenie całego kraju.

Silvadec Elegance

Jako pierwsze w ofercie witamy antypoślizgowe deski tarasowe. Silvadec Elegance, bo o nich mowa, to jednostronne deski tarasowe, które są pełne w środku i barwione w masie. Brak komór przekłada się na trwałość konstrukcji oraz jednolicie wytrzymały kolor. W ich wnętrzu nie zalega (i nie zamarza) woda.. Plamy nie wnikają w strukturę, a ewentualna naprawa jest prosta. Deski zaskakują również wymiarami - i to oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Dostępne w szerokości 180 mm (opcjonalnie 138 mm), grubości 23 mm i długości 4-6 m.

Bez PCV i bez obaw

Deski Elegance pozbawione są jakichkolwiek domieszek PCV. Składają się w 2/3 z mączki drzewnej i w 1/3 z polietylenu HDPE. Nie grożą im więc niebezpieczne naprężenia lub „wstające” końce. Mogą być montowane nawet teraz, gdyż niska temperatura (ani wysoka wilgotność) nie zagraża ich stabilności. Przewaga naturalnego drewna w składzie ogranicza również nadmierne nagrzewanie się latem. Antypoślizgowa powierzchnia (klasa R11 wzdłużnie / R13 poprzecznie) umożliwia bezpieczne użytkowanie tarasu w każdą pogodę.

12 dostępnych kombinacji

4 wersje kolorystyczne:

Brąz Colorado

Brąz Egzotyczny

Antracyt

Szary

Zdjęcia mogą nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistych kolorów. JAF Polska nie ponosi odpowiedzialności za błędy i przeoczenia lub zmiany kolorów spowodowane fotografowaniem lub drukowaniem.

3 warianty wykończenia powierzchni:

Gładka

Ryflowana

Strukturyzowana

Produkty Silvadec posiadają higieniczny atest bezpieczeństwa. Są ekologiczne oraz przyjazne dla człowieka. Skutecznie łączą piękny wygląd oraz wygodę użytkowania przez długie lata. Więcej informacji tutaj >>