Planowana aktualizacja systemu zamówień online – 05.03.2021, 16:00. Mogą wystąpić problemy z naszą stroną. Przepraszamy za utrudnienia.


UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Mała kuchnia w bloku

12 maja 2020

Jak ją szybko i prawidłowo wykonać? Wyjaśnia Jarek Ostaszewski z DomiDrewno.

1. Najpierw projekt

Każdą realizację, czy to wielka inwestycja czy malutka kuchnia w bloku, warto najpierw odpowiednio zaplanować. Czy można to zrobić samemu i to w kilka minut? Jarek Ostaszewski z DomiDrewno udowadnia, że to możliwe. Zobaczcie sami:

 

2. Projekt gotowy, teraz materiały

Wykonany wcześniej projekt pozwala nam na przygotowanie dokładnej listy elementów całej zabudowy. Można pokusić się również o zamówienie gotowych mebli wykonanych na wymiar. Właśnie na tą opcję zdecydował się Jarek – wykorzystał do tego nasz Konfigurator Mebli Online. Czy to bardzo skomplikowane – sprawdźcie sami:

 

3. Montaż szafek górnych

Zamówienie złożone i dostarczone. Można rozpocząć montaż. Jeśli wiemy jak obsługiwać się wkrętarką, to ta czynność nie sprawi nam żadnego problemu. Wszystko poszło by gładko, gdyby nie płytki :( O co chodzi? Wyjaśnienie w filmie: https://youtu.be/Q2dUa-zr1ZA

Chwila główkowania i całość można już montować bez problemu. Raz, dwa, trzy i mamy górne szafki.

 

4. Czas na szafki dolne

Wszystkie szafki górne zamontowane, to teraz czas na dolne. Montujemy szafkę pod umywalkę, narożną oraz szafkę z szufladami pod płytę grzewczą.

 

5. Przygotowanie blatu

W tym projekcie będzie bukowy blat kuchenny łączony pod kątem 90*. Jak to zrobić profesjonalnie? Jarek proponuje łączenie z podfrezowaniem.  Frezarka, szablon i do dzieła.

 

6. Blat zamontowany, jeszcze tylko zlew

Co to za kuchnia bez porządnego blatu? Zostało jeszcze tylko wstawić w niego zlew ceramiczny oraz płytę grzejną. Tu większość pracy wykona została w sumie 1 narzędziem. Zobaczcie, jak wyszła całość.