Lazura Olejna Osmo 25% taniej

5 kwietnia 2018

Promocja dotyczy 2,5L opakowań kolorów: Biała 900, Modrzew 702, Patyna 905.
Ceny widoczne po zalogowaniu, obowiązują do 30.04.2018, lub do wyczerpania zapasów.

Lazura Olejna do Ochrony Drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Została opracowana na bazie naturalnych olejów roślinnych, które wnikają głęboko w drewno, zachowując jego elastyczność i zdrowy wygląd. Lazura nadaje drewnu piękny kolor, pozostawiając doskonale widoczny rysunek słojów drewna.

Ta mikroporowata powłoka pozwala drewnu swobodnie oddychać, redukując jego pęcznienie i kurczenie się. Dzięki temu nigdy nie pęka, nie wybrzusza się, ani nie odpryskuje. Lazura działa hydrofobowo i jest nadzwyczaj odporna na warunki atmosferyczne oraz promienie UV.

W celu odświeżenia wystarczy ją po prostu oczyścić i powtórnie przemalować; szlifowanie i gruntowanie powierzchni nie jest konieczne.

Ta nowoczesna i wydajna lazura do drewna jest bardzo łatwa w aplikacji i renowacji – nie rozwarstwia się ani nie zasycha podczas nakładania.

Lazura Olejna do Ochrony Drewna zawiera aktywne składniki chroniące ją przed atakiem pleśni, alg i grzybów i sprawdza się od dziesięcioleci, również w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Kup produkty online !

Lazura olejna Biała Osmo 900
Grubość / Długość / Szerokość
0 mm / 0 mm / 0 mm

Lazura olejna Modrzew Osmo 702
Grubość / Długość / Szerokość
0 mm / 0 mm / 0 mm

Lazura olejna Patyna Osmo 905
Grubość / Długość / Szerokość
0 mm / 0 mm / 0 mm