UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Innovus w JAF Polska

23 listopada 2020

W gamie oferowanych przez nas produktów mamy przyjemność powitać nową kolekcję, którą skrojono specjalnie dla JAF Polska. Przedstawiamy Innovus od Sonae Arauco — 27 innowacyjnych dekorów o fascynujących wzorach oraz strukturach.

Innovus to dekoracyjna marka firmy Sonae Arauco, międzynarodowego producenta płyt na bazie drewna, którego misją jest nieustanne ulepszane otaczającej nas rzeczywistości. Dlatego główną inspiracją dla nowej kolekcji stało się codzienne życie. Miejsca, które znamy i lubimy. Dom, praca, relaks oraz wszystko pomiędzy. W połączeniu z aktualnymi trendami aranżacji wnętrz i najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie — otrzymaliśmy kompleksowy zestaw pokryć melaminowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Paleta dostępna w JAF Polska obejmuje 27 starannie wyselekcjonowane dekory, uporządkowane w trzy grupy tematyczne:

  • Drewno (dekory drewniane)
  • Fantasies (skała, beton, metal)
  • Unicolours (jednobarwne)

Do każdej z nich dobrano szlachetnie wyglądające powierzchnie, które potęgują efekt wizualny, jak i dotykowy. Na klientów czekają m.in.:

  • Cosmos — powierzchnia równie nowoczesna, co fantazyjna
  • Stucco — struktura naśladująca beton i kamień
  • Fusion — niczym ręcznie obrobione drewno
  • Spirit — wyraziste usłojenie, dynamiczny wygląd
  • Super Matt — jak sama nazwa wskazuje

Produkty marki Innovus pokrywa żywica melaminowa, posiadająca certyfikowane walory antybakteryjne. To aspekt, obok którego nie warto przechodzić obojętnie — zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Kreatywne podejście producenta idzie w parze z najwyższą trwałością wykonania, ugruntowaną od kilkudziesięciu lat na rynku. Rozwiązania proponowane przez Sonae Arauco są przyjazne środowisku i zgodne z wymogami budownictwa ekologicznego. Harmonijne zestawienia efektownych dekorów i naturalnych w dotyku struktur to recepta na dowolne pomieszczenie w Twoim życiu. Cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli uczestniczyć w jego urządzaniu.

Nowa kolekcja Innovus

Poznaj nowości w kolekcji Innovus - dekory oraz powierzchnie.

Symulator 3D

W prosty sposób sprawdź jak dany dekor będzie wyglądał w Twoim wnętrzu.