Zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi Klientów w czasie pandemii, poznaj aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Konfigurator Mebli Online jest w trakcie modernizacji. Na czas wprowadzania wszystkich zmian i ulepszeń, nie będzie możliwości korzystania z systemu. O ponownym włączeniu Konfiguratora będziemy informować na na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia.

Gramy dalej!

19 listopada 2019

Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku to największy w całej Polsce, jak i w Europie, turniej piłkarski dla juniorów. Przez ostatnie 19 lat trwania udział wzięło w nim ponad 2 miliony młodych piłkarzy i piłkarek. Zmagania uczestników obserwują Selekcjonerzy Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wybrani przez nich zawodnicy biorą udział w Letniej i Zimowej Akademii Młodych Orłów. Dla najzdolniejszych adeptów czeka powołanie do młodzieżowych Reprezentacji Polski, a finałowy mecz turnieju rozgrywany jest na Stadionie Narodowym w Warszawie! W turnieju jeszcze nie tak dawno grali m.in. Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński, czy też grająca obecnie w Paris Saint-Germain - Paulina Dudek. Jak widać stawka jest wysoka, a poziom wyrównany.

Tym bardziej z dumą obserwujemy turniejowe poczynania naszych dzielnych podopiecznych z klas sportowych 5s i 6s Szkoły Podstawowej w Dopiewie. W ostatni dzień października odbył się pierwszy etap w walce o puchar Tymbarku, który rozgrywany był na lokalnym orliku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Chłopcy wygrali z reprezentantami Buku, Dąbrowy oraz Skórzewa i pewnie awansowali dalej.

Na kolejnym etapie młodzi zawodnicy z Dopiewa zmierzyli się z pozostałymi liderami powiatu poznańskiego. Mecze okazały się jeszcze bardziej zacięte i emocjonujące. Ale co to dla naszych piłkarzy, którzy rozgrywki na szczeblu powiatowym zakończyli na pierwszym miejscu w grupie! Po drodze zwyciężyli z drużynami z Zalasewa, Plewisk oraz Kostrzyna, a w ostatnim meczu zmierzyli się z drużyną z Lubonia. Teraz etap wielkopolski, gdzie spotkamy się po zasłużonej zimowej przerwie. Do zobaczenia w kwietniu 2020 i tak trzymać panowie. Jesteście wielcy!

 KS Canarinhos Skórzewo gole strzela, a JAF Polska cieszy się i wspiera ⚽⚽⚽