Zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi Klientów w czasie pandemii, poznaj aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Konfigurator Mebli Online jest w trakcie modernizacji. Na czas wprowadzania wszystkich zmian i ulepszeń, nie będzie możliwości korzystania z systemu. O ponownym włączeniu Konfiguratora będziemy informować na na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia.

Drużyna marzeń ⚽

15 listopada 2019

Nowy sezon to nowa okazja, żeby wspierać młode talenty. Po raz kolejny zostaliśmy sponsorem dwóch klas sportowych specjalizujących się piłce nożnej.

W klasach 5s i 6s w Szkole Podstawowej w Dopiewie trenuje 28 świetnie zapowiadających się zawodników, a od nowego roku szkolnego dołączyło kolejnych 3 młodych piłkarzy. Przyświeca im wspólny cel: sportowa rywalizacja i stadiony świata. Nowy rok szkolny to również kolejne wyzwania - przede wszystkim udział w XX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W tym celu chłopaki w pocie czoła szlifują technikę, opracowują strategię i doskonalą formę.

Cieszymy się, że mogliśmy im pomóc w treningach zapewniając fachowe wsparcie w postaci sprzętu piłkarskiego. Oprócz tego, JAF Polska poprowadzi zajęcia bramkarskie, bokserskie, zumbę oraz inne formy aktywizacji młodych zawodników. Wszystko to przy pomocy, poparciu i pełnym zaangażowaniu pracowników naszej firmy - za co dziękujemy i kibicujemy z całego serca.