Z troską o zdrowie nas wszystkich informujemy, że sprzedaż stacjonarna oraz odbiory osobiste w placówkach JAF Polska zostają zawieszone do odwołania.

Dobrze pomyślana, czyli nowa kolekcja EGGER

2 marca 2020


©EGGER

EGGER to producent słynący z kompatybilności, czyli produktów oraz rozwiązań uzupełniających się nawzajem. Czy tegoroczna kolekcja podtrzymuje tradycję firmy? Postanowiliśmy rozebrać ją na części pierwsze i przyjrzeć się bliżej poszczególnym nowościom.

Przegląd nowinek zacznijmy od „ConnectEmotion”, czyli myśli przewodniej kolekcji. Motto jednocześnie łączy i porządkuje dostępne wzory. W ten sposób EGGER wprowadza nas w 9 równoległych światów, którym przypisano nowe wiodące dekory:

  • ModernClassics
  • FutureRetro
  • PureNature
  • PerfectImperfection
  • LightUrban
  • BlackOptions
  • ColouredMonochrome
  • MetalFusion
  • MattEmotion


©EGGER

Świat struktur to przede wszystkim jeszcze więcej doznań zmysłowych. Producent wprowadza ST32 Feelwood Vintage, ST19 Deepskin Excellent, ST20 Metal Brushed oraz stworzoną specjalnie z myślą o blatach roboczych - ST75 Mineral Satin. Struktury Feelwood wyróżniają się realistyczną w dotyku powierzchnią, nawiązującą do rysunku naturalnego drewna, lecz dostępną przy użyciu atrakcyjnych cenowo płyt. Głęboki i naturalny wygląd malowanego drewna zapewnia również drewnopochodna struktura Deepskin Excellent o linearnym charakterze. Metal Brushed to propozycja dla fanów surowego wyglądu szczotkowanego metalu. Natomiast Mineral Satin nadaje dekorom aksamitny wygląd i dopełnia „marmurową” nieregularność.

Dotychczasową gamę dekorów rozszerzono o nowe wzory dla blatów roboczych, których powierzchnie nawiązują do kamienia, betonu, metali, ceramiki i drewna. Najbardziej wymagający docenią unikatowe dekory, które gwarantują brak powtórzeń wzoru na długości 4 metrów i 10 centymetrów. Asortyment blatów roboczych wzbogacił się o produkty z laminatu kompaktowego (o grubości 12 mm) oraz PerfectSense Topmatt (o grubości 16 mm z obrzeżami).


©EGGER

Rozszerzony wybór dekorów znajdziemy wśród płyt lakierowanych PerfectSense Gloss i Matt. Do wyboru mamy też bardzo matowe i wytrzymałe laminaty PerfectSense Topmatt - dopasowane do płyt lakierowanych EGGER. Przewidziano także nowe warianty laminatów kompaktowych (z czarnym, białym, jasnoszarym lub ciemnoszarym rdzeniem), dostępne również w trudnopalnej wersji Flammex.

Ponadto na klientów czeka zawrotna liczba ponad 3000 wariantów obrzeży, które mają za zadanie chronić i zdobić krawędzie płyt. Sprawne poruszanie się po tak obszernej gamie produktów znacząco ułatwi dedykowana aplikacja online. Od teraz wszystkie dekory, struktury i produkty EGGER mamy już zawsze pod ręką.


©EGGER

Nową kolekcję producent zaprezentował po 3 letniej przerwie. Trójka nie jest tutaj przypadkowa, gdyż następna odsłona kolekcji będzie miała miejsce za kolejne 3 lata. EGGER zapewnia wzajemne dopasowanie produktów wewnątrz całej kolekcji, więc jeśli np. za 2 lata zapragniemy dobrać do posiadanych mebli nowe elementy - możemy być pewni, że niczego nie zabraknie. Za następne 3 lata wymianie ulegnie 1/3 mniej popularnych wzorów, których miejsce (tak jak teraz) zastąpią nowości. Nowa kolekcja potwierdza przemyślaną dbałość o każdy szczegół, z której od lat słynie producent. Firma wprowadza harmonijną gamę produktów, które oprócz efektownego wyglądu, są bardzo realistyczne w dotyku. Nowoczesne materiały, ponadczasowe wzory, wzorowe wykonanie - taka jest kolekcja EGGER 2020-22.