01-02.12.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Akcesoria meblowe w Robakowie.
02-03.12.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Tarcica w Gądkach.

Zakup inwentaryzowanych produktów, w tych dniach, będzie niemożliwy. Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Zobacz pełny harmonogram inwentaryzacji odbywających się w naszych oddziałach. >>

Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie!

21 października 2020

Nie ma planety B! Tak się składa, że nasi podopieczni z klas sportowych w Dopiewie świecą przykładem… nie tylko na boisku. Dlatego w myśl hasła „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję" wzięli aktywnie udział w tegorocznej akcji Sprzątania Świata.

W trzeci weekend września zabrali worki i ruszyli porządkować swoją planetę. Chociaż każdy działał na własny rachunek, przyświecał im wspólny cel. Pobliskie podwórka oraz ulice zostały szczegółowo posprzątane, a odpadki świadomie posegregowane. To ważny komunikat dla rodziców - ekologia nie jest obojętna dla młodego pokolenia. Dlatego bierzmy z nich przykład i wspierajmy za każdym razem, gdy otwieramy nowe opakowanie lub odkręcamy wodę. JAF Polska również dokłada do tego swoją cegiełkę w postaci certyfikatu FSC®. To znak, że praktykujemy zrównoważoną gospodarką leśną w Polsce, jak i na całym świecie. To też symboliczny wyraz uznania dla zaangażowania uczniów. W końcu pracujemy na ich przyszłość.