20-21.10.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Sklejki i OSB w Gądkach.

Zakup inwentaryzowanych produktów, w tych dniach, będzie niemożliwy. Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Zobacz pełny harmonogram inwentaryzacji odbywających się w naszych oddziałach. >>

9 sposobów na piękne i funkcjonalne wnętrze - nowa kolekcja EGGER 2020

27 marca 2020

Nowa kolekcja EGGER to wszechstronne źródło inspiracji do aranżacji wnętrz. Znajdziemy w niej 30% nowych wzorów, które są odpowiedzią firmy na nadchodzące trendy, jak i aktualne potrzeby klientów. Kolekcja 2020 będzie obowiązywać kolejne 3 lata, łącząc ze sobą nowe i dotychczasowe propozycje.

Określenie „ConnectEmotion” doskonale opisuje nowe spojrzenie na świat dekorów — kompleksowe i harmonijne. W dziewięciu kolorystycznych światach firma EGGER zawarła nowe dekory, które dopasowano do wiodących styli w architekturze wnętrz. Rezultat prac zgromadzone na specjalnych siatkach typu 9-grid i połączono z aplikacją na telefony. W ten sposób gładko dobierzemy wygląd powierzchni odpowiadający naszej wizji oraz estetyce.

Zależnie od emocji, które chcemy uzyskać w pomieszczeniu, mamy do wyboru:

  • ModernClassics
  • FutureRetro
  • PureNature
  • PerfectImperfection
  • LightUrban
  • BlackOptions
  • ColouredMonochrome
  • MetalFusion
  • MattEmotion

ModernClassics

Kolekcję otwiera świat drewna. Drewnopodobne dekory możemy łączyć z nowoczesnymi materiałami np. tworząc wnętrza w stylu nowojorskim. Czekają na nas dąb (H3157 ST9 Dąb Vicenza), klon oraz wiśnia, które urzekają naturalnie wyglądającym usłojeniem. To również biały dekor W1000 w nowej eleganckiej odsłonie - powierzchni ST19 Deepskin Excellent. Dyskretna gra kolorów oraz stonowanych szarości pozwala uzyskać ponadczasowe efekty.

FutureRetro

Propozycja dla fanów vintage, ale nie tylko. To klimatyczny świat bogaty w reprodukcje naturalnych materiałów, takich jak płótno, orzech lub marmur. Połączymy je z modnymi czarno-białymi motywami oraz efektownym metalem. Nie zabrakło również eleganckiego białego marmuru o oznaczeniu F204 ST9 Marmur Carrara. Luksusowy, kamienny wygląd doskonale współgra z odcieniami czerni oraz wielkomiejskimi akcentami.

PureNature

Naturalnie wyglądające materiały to obowiązkowy element aranżacji. Powierzchnie Feelwood naśladują rysunek drewna, a zarazem potęgują jego wrażenie w dotyku. Uwydatnione pęknięcia i sęki podkreślają efekt szczotkowanych desek. Na szczególną uwagę zasługuje postarzony dekor H1344 Dąb Sherman w kolorze koniakowego brązu. W połączeniu z dedykowaną strukturą ST32 Feelwood Vintage tworzy rustykalne cudo.

PerfectImperfection

Świat wnętrz z duszą i naturalnym charakterem - pełnym klimatycznych pęknięć, odłamków i stylowego rękodzieła. Wpisuje się w trend eko, jak i styl loftowy. Do obu z nich idealnie sprawdzi się dekor H3176 ST37 Dąb Halifax Cynowany, oferujący nowe możliwości tworzenia. Format XL ogranicza powtarzalność wzoru, a struktura ST36 Feelwood Rift wzmacnia wrażenia dotykowe. Teraz dodajemy dekory metaliczne i industrialne wnętrze gotowe!

LightUrban

Kwintesencja wnętrz w stylu skandynawskim: harmonijnych i nieco minimalistycznych. To również biel optycznie powiększająca pomieszczenia. Wyważone połączenie reprodukcji materiałów drewnianych, betonowych i metalowych. Do tego gama stonowanych szarości. Siatka 9-grid wprowadza do gry nowy dekor U705 ST9 Szary Angora - z domieszką zmiękczającej czerwieni. Zadbaj o przytulny, miejski styl w jasnym wydaniu.

BlackOptions

Zapraszamy do świata glamour. Wykwintna czerń dostępna w wersjach HighGloss, matowej, strukturach drewnopodobnych, jako czerń aksamitna lub wariant shadow. Furorę robi również dekor H1702 ST33 Wiąz Tossini Ciemnobrązowy, w którym naturalny rysunek drewna wzbogacono o efekt perłowego połysku. Wrażenie potęguje struktura synchroniczna ST33 Feelwood Crafted - o fakturze ręcznie heblowanej powierzchni. Wzory w formacie XL są mało powtarzalne i znakomicie czują się na dużych powierzchniach.

Coloured Monochrome

Gama kolorów z tej samej palety, za to o różnych stopniach intensywności - w tym bardzo modne odcienie ziemiste. Oprócz barw cielistych, szarobrązowych i szaroniebieskich, świat „ColouredMonochrome” ma nam do zaoferowania reprodukcje drewna oraz tekstyliów. Nowość w trendzie to dekor F417 ST10 Płótno Szare, harmonijnie współgrający z ciepłymi barwami oraz dekorami drewnopodobnymi. Ogrzej się w blasku swoich ukochanych barw.

MetalFusion

Nazwa mówi sama za siebie! To kraina materiałów o futurystycznym i industrialnym zacięciu. Prym wiodą metale oraz reprodukcje kamienia. Nowa struktura ST20 Metal Brushed dba o autentyczny wygląd, jak i wrażenia dotykowe. Natomiast chłodną (niczym stal) nowość stanowi dekor F500 ST20 Inox Metallic. W połączeniu ze szczotkowaną strukturą wzbijamy się na wyżyny nowoczesności, która bezbłędnie zdaje egzamin we wnętrzach loftowych.

MattEmotion

Na koniec zostawiliśmy subtelne wrażenia dotykowe oraz luksusowy wygląd marmuru. Charakteryzuje się nimi nowy dekor F206 PM Grigia Pietra Czarna. Białe żyły doskonale współgrają z czarnymi motywami. Możliwe jest również tworzenie intensywnych akcentów kolorystycznych np. przy użyciu odcieni czerwonego. Dzięki powierzchni PM Perfect Sense Matt nowy dekor zyskuje elegancki, kamienny charakter. Format XL z niewielką liczbą powtórzeń sprawia, że wygląda bardzo autentycznie nawet na dużych powierzchniach.

Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy 9 razy na tak! Nowa kolekcja EGGER jest już dostępna w naszym sklepie internetowym.

Kup produkty online !

Płyta laminowana Dąb Vicenza H3157 ST12
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Marmur Carrara F204 ST9
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Dąb Sherman Koniakowy Brązowy H1344 ST32
Grubość / Długość / Szerokość
18,6 mm / 2 800 mm / 2 070 mm

Płyta laminowana Inox Metallic F500 ST20
Grubość / Długość / Szerokość
18 mm / 2 800 mm / 2 070 mm