JAF POLSKA Sp. z o.o.

W JAF wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma też rzeczy związanych z drewnem, które są nam obce. Od początku stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość i dbałość o każdego klienta z osobna. Dlatego już ponad 70 lat z zaangażowaniem rozwijamy swoje działania na całym świecie, w tym od ponad 10 lat w Polsce.

JAF to nie tylko firma, JAF to rodzina. Na pierwszym miejscu stawiamy człowieka i zawsze wychodzimy naprzeciw jego potrzebom. Zasięgniesz u nas fachowej opinii, wybierzesz właściwy materiał i na miejscu dokonasz precyzyjnej obróbki. Wprowadzamy również innowacyjne usługi online, które umożliwiają szczegółową wycenę, wizualizację oraz zamówienie dociętych na wymiar produktów za jednym kliknięciem myszki. Prowadzimy międzykontynentalną logistykę, a zarazem wdrażamy regionalnie dopasowane rozwiązania, takie jak transport z rozładunkiem u klienta. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Parafrazując stare porzekadło: nie od razu JAF zbudowano. Wszystko zaczęło się w 1948 roku w Austrii. W Stockerau powstała nasza pierwsza siedziba — trochę magazyn, trochę warsztat. Sumienna praca z czasem przyniosła owoce. Aktualnie posiadamy 59 placówek w 18 krajach i… skrupulatnie planujemy kolejne.

Do Polski zawitaliśmy w 2008 roku. 5 osób, skromne biuro i mały magazyn. Jednak do odważnych świat należy! Kilka lat później otwieramy wymarzoną siedzibę w Gądkach pod Poznaniem, a przeprowadzka do nowej hali zajmuje aż 84 transporty. Ponownie nie spoczęliśmy na laurach i chwilę później witamy nowy oddział JAF Polska w stolicy kraju. Obecnie pod Warszawą na klientów czeka imponujący magazyn oraz kompleks biurowy w Małopolu, a w Robakowie pracuje nowoczesna i zautomatyzowana linia do cięcia płyt. Co będzie jutro? Tego nie wiemy, ale wiemy, że wspólnie zmierzamy we właściwą stronę.

Kariera

Magazynier
Magazynier

Handlowiec
Handlowiec

Operator maszyn numerycznych / Pomocnik
Operator maszyn numerycznych / Pomocnik

Elektryk / Automatyk / Mechanik Utrzymania Ruchu
Elektryk / Automatyk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Aktualności

Poznajmy się - Paweł Torz
Poznajcie Pawła - Project Managera Tarcica

Nowa kolekcja EGGER kształtuje nowe możliwości
Więcej możliwości, więcej inspiracji, więcej dekorów i struktur oraz więcej usług zawartych w harmonijnym pakiecie.

Przytulna kuchnia pod Poznaniem
Dzięki zastosowaniu produktów z serii EGGER Feelwood można tu poczuć naturalną strukturę drewna

Gramy dalej!
W ostatni dzień października odbył się pierwszy etap w walce o puchar Tymbarku, który rozgrywany był na lokalnym orliku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kuchnia na różowo? Czemu nie ;)
Przygotowywanie cudów cukierniczych w takiej kuchni, na pewno dodaje słodkości ;)

Drużyna marzeń ⚽
Po raz kolejny zostaliśmy sponsorem dwóch klas sportowych specjalizujących się piłce nożnej.