Planowana aktualizacja systemu zamówień online – 05.03.2021, 16:00. Mogą wystąpić problemy z naszą stroną. Przepraszamy za utrudnienia.


UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Malowanie oraz ochrona przeciwogniowa

Skorzystaj z usługi malowania maszynowego w JAF Polska i zapomnij o czasochłonnym, ręcznym zabezpieczaniu każdej deski z osobna. Twój taras, elewacja lub drewno konstrukcyjne w rękach ekspertów. Jednolity kolor, równomierne krycie i ogromna oszczędność czasu to nie wszystko, co przygotowaliśmy w jej ramach. Zabezpiecz drewno przed niszczącym działaniem ognia - uzyskując klasę niepalności B-s2d0, a nawet B-s1d0.

Wybieraj spośród:

  • 7 kolorów lazury*
  • Impregnacji trudnopalnej (NRO)
  • 2 w 1 (impregnacja trudnopalna + malowanie maszynowe lazurą)

Malowanie lazurą nie tylko świetnie wygląda, ale i chroni przed wymywaniem impregnatu. Dodatkowo kolorowa lazura chroni drewno przed niekorzystnym wpływem promienie UV. Co więcej, pokryte nią elewacje i tarasy spełniają te same normy, co drewniane zabawki dla dzieci. Są więc ekologiczne oraz w pełni bezpieczne.

Usługa obejmuje:

  • Tarasy (z Modrzewia Syberyjskiego oraz Świerku)
  • Elewacje (z Modrzewia Syberyjskiego oraz Świerku)
  • Łaty
  • C24
  • KVH®
  • BSH

Usługa dotyczy drewna zakupionego w JAF Polska i nie obejmuje gatunków egzotycznych. Dodatkowych informacji chętnie udzielą nasi eksperci.

Dostępne usługi:

Malowanie maszynowe lazurą Impregnacja (NRO/uniepalnienie) zanurzeniowa Impregnacja (NRO/uniepalnienie) ciśnieniowa Impregnacja (NRO/uniepalnienie) zanurzeniowa + Malowanie maszynowe lazurą

 

Wolisz pomalować lub impregnować własnoręcznie?

Środki do malowania i impregnacji są również dostępne w sprzedaży detalicznej. W tym przypadku nie odpowiadamy jednak za ich aplikację, a co za tym idzie - uzyskaną ochronę.

Pamiętaj, że impregnacja wpływa na kolor drewna (czyniąc go lekko ciemniejszym), natomiast bezbarwna lazura nie chroni przed promieniami UV. Impregnat oraz lazura nie zawierają fungicydów (przeciwgrzybiczne) oraz insektycydów (przeciw szkodnikom).

* Zdjęcia mogą nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistych kolorów. JAF Polska nie ponosi odpowiedzialności za błędy i przeoczenia lub zmiany kolorów spowodowane fotografowaniem lub drukowaniem.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.