20-21.10.2020 Inwentaryzacja produktów z grupy Sklejki i OSB w Gądkach.

Zakup inwentaryzowanych produktów, w tych dniach, będzie niemożliwy. Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Zobacz pełny harmonogram inwentaryzacji odbywających się w naszych oddziałach. >>

Transport własny

w JAF Polska

Transport własny w JAF Polska

Cały kraj

Drewno wymaga właściwej pielęgnacji oraz traktowania na każdym z etapów, również podczas transportu. Dlatego dla wygody i pełnej satysfakcji naszych klientów zapewanimy kompleksowe usługi dostawy zamówionych produktów, dostępne na terenie całego kraju.

Dostarczamy towar pod wskazany adres przy pomocy profesjonalnej spedycji paletowej, doświadczonej w przewozie drewna i materiałów drewnopochodnych. Gdy towar nie jest potrzebny na jutro, dostawę możemy również połączyć z jednym z naszych transportów całopojazdowych.

Poznań i okolice

Dodatkowo na terenie Poznania i okolic posiadamy usługę dostawy z rozładunkiem, realizowaną przez firmową ciężarówkę z wózkiem widłowym na przyczepie. Zwrotny oraz ładowny samochód dostawczy jest w stanie dotrzeć i wjechać nawet do niewielkich garaży oraz stolarni, oszczędzając czas i siły potrzebne na ręczny rozładunek. Dokładny obszar dostaw oraz rozkład jazdy ciężarówki dostępny na mapce.

To powinno Cię zainteresować:

Płyty meblowe

Nieograniczone możliwości.

Okucia meblowe

Coś więcej niż gałki i uchwyty.

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.