UWAGA – Inwentaryzacja w Gądkach

W dniach 13-15.11.2019 przeprowadzamy inwentaryzację części produktów w naszym oddziale w Gądkach (k. Poznania).
W tych dniach zakup Łat, KVH, C24 oraz Podbitek będzie niemożliwy.

Za wszelkie związane z tym utrudnienia uprzejmie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

KONFIGURATOR MEBLI

Łatwy w obsłudze,
intuicyjny,
zawsze online

Konfigurator Mebli JAF

Szybko i na wymiar

Konfigurator mebli online umożliwia zmianę wymiarów poszczególnych brył. Regulacja wymiarów pozwala na idealne dopasowanie korpusów szafek do pomieszczenia. Do wyboru szeroka gama materiałów i dekorów na fronty i korpusy.

Dopasowanie wymiarów

W meblach wymagających dopasowania przestrzeni do zabudowy AGD istnieje możliwość regulowania jej wymiarów w zakresie podanym przez producenta. Istnieje również możliwość zmiany wymiarów boków szafek dolnych. Wydłuż boki korpusu w górę, do dołu lub w tył. Ściana tylna dostępna w dwóch wariantach konstrukcji:

 • nakładanej (podfrezowanie – szafki dolne)
 • wpuszczanej (nuta – szafki górne)

Wykończenie krawędzi

Obróbka krawędzi odbywa się przy użyciu kleju PU. Grubość krawędzi elementów korpusu i frontu wynosi 1-2 mm. Obrzeża na elementach korpusu mogą być oklejane:

 • z 4 stron
 • na krawędzi przedniej, górnej i dolnej
 • na krawędzi przedniej i tylnej
 • tylko na przedniej krawędzi

Komplet otworów

W korpusie wykonujemy wszystkie otwory potrzebne do prawidłowego zamocowania zdefiniowanych i wybranych okuć oraz akcesoriów. Do wyboru element dekoracyjny krawędzi przedniej korpusu w kolorze krawędzi frontu.

Okucia z montażem

W konfiguratorze samodzielnie wybierzesz model oraz dobierzesz kolor wypychacza do bezuchwytowego otwierania frontów TIP-ON. Liczba zawiasów uzależniona jest od wysokości szafki. System przewiduje od 2 do 4 zawiasów dla frontów. Do wyboru zawiasy z serii:

 • Blum® ClipTop Blumotion – system cichego domyku
 • Blum® ClipTop — wersja bez sprężyny (do systemu TipOn)

Dostarczamy również komplet złącz do korpusów szafek, razem z gotowymi nawierceniami. Przy zawieszkach kuchennych możliwy jest wybór frezowania pod listwę montażową: z prawej, z lewej, z obu stron lub brak.

Nóżki i wsporniki półek

W ofercie konfiguratora posiadamy nóżki cokołowe do przykręcenia, dostępne w następujących wysokościach:

 • 100/150 w wersji standardowej
 • 100/150 w wersji wzmocnionej do dużych obciążeń

Miejsce montażu jest zawsze wstępnie zaznaczone na spodzie. Każda półka posiada 4 odpowiednio dopasowane wsporniki o rozmiarach 5 mm i wstępnie nawiercone otwory, pozwalające na regulację góra/dół w zakresie 32 mm.

Szafki wiszące z klapą

Szafki JAF to gwarancja komfortowego i wieloletniego użytkowania. Lekkie otwieranie zapewnia system podnośników Aventos, a technologia Blumotion pozwala na delikatne i ciche zamykanie. W ofercie posiadamy klapy:

 • uchylno-składane Aventos (HF)
 • uchylno-nachodzące (HS)
 • podnoszone (HL)
 • wysoko uchylne (HK)

Do małych klap przeznaczone są okucia Aventos HK-S i Aventos HK-XS.

Szuflady

W konfiguratorze oferujemy systemy do szuflad renomowanej marki Blum:

 • Tandembox
 • Legrabox

System cichego zamykania BLUMOTION jest u Nas opcją standardową.

Lamello Cabineo

Wraz z uruchomieniem Konfiguratora Mebli JAF, do naszej oferty wprowadziliśmy system Lamello Cabineo. Aktualnie złączki te, można zamawiać tylko z poziomu Konfiguratora.

Pionierskie rozwiązanie w technice łączenia. Cabineo to jednoczęściowa złączka przeznaczona dla producentów mebli dysponujących maszynami sterowanymi CNC. Produkt firmy Lamello, specjalizującej się od lat w technice łączenia, odznacza się brakiem konieczności wiercenia otworów na krawędziach elementów. W ten sposób unikamy potencjalnych błędów oraz uszkodzeń.

Lamello Clamex

To kolejny innowacyjny element systemów łączenia firmy Lamello, dostępny z poziomu naszego Konfiguratora Mebli Online. Estetyczna złączka, która pozwala na wielokrotny montaż i demontaż.

Wzmocniona włóknem szklanym złączka, służy do łączenie płyt i narożników pod kątem od 60° do 180°. Znakomite rozwiązanie połączeń dla prostych płyt 16 mm i uciosowych płyt 18 mm. Wszystko bez użycia kołków, kleju oraz wiercenia otworów o dużej średnicy – do zamykania i otwierania połączeń wystarczy Ø= 6 mm. Boczna tolerancja na poziomie +/- 1 mm eliminuje drobne różnice wynikające z montażu ręcznego. Wypustki umieszczone po bokach bolców wzmacniają stabilność mocowania. Łączy, poziomuje i zapobiega skręcaniu. Konstrukcje można wielokrotnie składać i rozkładać, co znacząco ułatwia transport i montaż. Montaż z wykorzystaniem frezarki do gniazd lub technologii CNC.

To powinno Cię zainteresować:

Płyty meblowe

Nieograniczone możliwości.

Okucia meblowe

Coś więcej niż gałki i uchwyty.

Cennik usług

Zapoznaj się z naszym cennikiem usług stolarskich oraz projektowych.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.