KONFIGURATOR MEBLI

Łatwy w obsłudze,
intuicyjny,
zawsze online

Konfigurator Mebli JAF

Konfigurator Mebli JAF umożliwia wybór wymiarów poszczególnych brył. W każdym korpusie istnieje możliwość zmiany wymiarów (w podanych zakresach) co pozwala na dopasowanie szafek do przestrzeni na nie przeznaczonych. Oprócz tego konfigurator pozwala na wybór z szerokiej oferty materiałów i dekorów na fronty szafek.

Wachlarz możliwości

W meblach wymagających dopasowania przestrzeni do posiadanego sprzętu AGD istnieje możliwość regulowania jej wg wymiarów podanych przez producenta. Istnieje również możliwość zmiany wymiarów boków szafek (dolnych) – w konfiguratorze znajdują się opcje umożliwiające wydłużenie boków korpusu w górę, do dołu oraz w tył. Konstrukcja ściany tylnej dostępna jest w dwóch opcjach: nakładanej (podfrezowanie – szafki dolne) oraz wpuszczanej (nuta – szafki górne).

Szeroki wybór krawędzi

Obróbka krawędzi odbywa się przy użyciu kleju PU. Grubość krawędzi elementów korpusu i frontu wynosi 1 lub 2 mm. Obrzeża na elementach korpusu mogą być oklejane w 4 opcjach: z 4 stron, na krawędzi przedniej, górnej i dolnej, krawędzi przedniej i tylnej oraz tylko na przedniej krawędzi.

W korpusie wykonane są wszystkie otwory potrzebne do prawidłowego zamocowania zdefiniowanych i wybranych okuć oraz akcesoriów. Do wyboru element dekoracyjny krawędzi przedniej korpusu w kolorze krawędzi frontu.

Okucia

z odpowiednim montażem

W ofercie konfiguratora posiadamy opcję użycia wypychacza do bezuchwytowego otwierania frontów TIP-ON. Użytkownik ma również do wyboru rodzaj i kolor wypychacza. Liczba zawiasów uzależniona jest od wysokości frontów i korpusu szafki. W przypadku frontów, system pozwala na użycie od 2 do 4 zawiasów. Dostępne są zawiasy z serii Blum® ClipTop Blumotion - system cichego domyku oraz Blum® ClipTop - wersja bez sprężyny (do systemu TipOn).

Możemy również dostarczyć złącza do korpusów dla wszystkich szafek (dostępne jako opcja) z gotowymi nawierceniami. Przy zawieszkach kuchennych możliwy jest wybór frezowania pod listwę montażową (z prawej strony, lewej strony, z obu stron lub brak).

Odpowiednie wsparcie

W ofercie konfiguratora posiadamy nóżki cokołowe (do przykręcenia), dostępne w następujących wysokościach: 100/150 w wersji standardowej oraz 100/150 w wersji wzmocnionej do dużych obciążeń. Miejsce ich montażu jest wstępnie zaznaczone na spodzie. Każda półka jest zawsze wyposażona w 4 odpowiednio dopasowane wsporniki o rozmiarach 5 mm ze wstępnie nawierconymi otworami pozwalającymi na regulację do góry i na dół o 32 mm.

Szafki

wiszące z klapą

Szafki wiszące firmy JAF gwarantują najlepszy komfort użytkowania. Są one wyposażone w system podnośników Aventos. Otwierają się lekko, a technologia Blumotion zapewnia zawsze delikatnie i ciche zamykanie. Wszystkie klapy do szafek wiszących w ofercie JAF: klapy uchylno-składane Aventos (HF), klapy uchylno-nachodzące (HS), podnoszone (HL) i wysoko uchylne (HK) zapewniają taki sam komfort użytkowania. Do małych klap przeznaczone są specjalne okucia Aventos HK-S i Aventos HK-XS.

Szuflady

zawsze dobry wybór

Podczas konfiguracji szuflad dostępne są dwa systemy: Tandembox lub Legrabox marki Blum. System cichego zamykania BLUMOTION jest opcją standardową.

Lamello Cabineo

Wraz z uruchomieniem Konfiguratora Mebli JAF, do naszej oferty wprowadziliśmy system Lamello Cabineo. Aktualnie złączki te, można zamawiać tylko z poziomu Konfiguratora.

Cabineo to pionierskie rozwiązanie w technice łączenia. Jednoczęściowa złączka dedykowana dla producentów mebli dysponujących maszynami sterowanymi CNC. Produkt firmy Lamello, specjalizującej się od lat w technice łączenia, odznacza się brakiem konieczności wiercenia otworów na krawędziach elementów. Obróbka odbywa się tylko na powierzchni. Dlatego Cabineo przyczynia się do zredukowania błędów popełnianych podczas montażu na tradycyjne „kołki”.

Lamello Clamex

To kolejny innowacyjny element systemów łączenia firmy Lamello, dostępny z poziomu naszego Konfiguratora Mebli Online. Estetyczna złączka, która pozwala na wielokrotny montaż i demontaż.

Wzmocniona włóknem szklanym złączka, służy do łączenie płyt i narożników pod kątem od 60° do 180°. Znakomite rozwiązanie połączeń dla prostych płyt 16 mm i uciosowych płyt 18 mm. Wszystko bez użycia kołków, kleju oraz wiercenia otworów o dużej średnicy – do zamykania i otwierania połączeń wystarczy Ø= 6 mm. Boczna tolerancja na poziomie +/- 1 mm eliminuje drobne różnice wynikające z montażu ręcznego. Wypustki umieszczone po bokach bolców wzmacniają stabilność mocowania. Łączy, poziomuje i zapobiega skręcaniu. Konstrukcje można wielokrotnie składać i rozkładać, co znacząco ułatwia transport i montaż. Montaż z wykorzystaniem frezarki do gniazd lub technologii CNC.

To powinno Cię zainteresować:

Płyty meblowe

Nieograniczone możliwości.

Okucia meblowe

Coś więcej niż gałki i uchwyty.

Cennik usług

Zapoznaj się z naszym cennikiem usług stolarskich oraz projektowych.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe: