KONFIGURATOR MEBLI

Łatwy w obsłudze,
intuicyjny,
zawsze online

Konfigurator Mebli JAF

Konfigurator Mebli JAF umożliwia wybór wymiarów poszczególnych brył. W każdym korpusie istnieje możliwość zmiany wymiarów (w podanych zakresach) co pozwala na dopasowanie szafek do przestrzeni na nie przeznaczonych. Oprócz tego konfigurator pozwala na wybór z szerokiej oferty materiałów i dekorów na fronty szafek.

Wachlarz możliwości

W meblach wymagających dopasowania przestrzeni do posiadanego sprzętu AGD istnieje możliwość regulowania jej wg wymiarów podanych przez producenta. Istnieje również możliwość zmiany wymiarów boków szafek (dolnych) – w konfiguratorze znajdują się opcje umożliwiające wydłużenie boków korpusu w górę, do dołu oraz w tył. Konstrukcja ściany tylnej dostępna jest w dwóch opcjach: nakładanej (podfrezowanie – szafki dolne) oraz wpuszczanej (nuta – szafki górne).

Szeroki wybór krawędzi

Obróbka krawędzi odbywa się przy użyciu kleju PU. Grubość krawędzi elementów korpusu i frontu wynosi 1 lub 2 mm. Obrzeża na elementach korpusu mogą być oklejane w 4 opcjach: z 4 stron, na krawędzi przedniej, górnej i dolnej, krawędzi przedniej i tylnej oraz tylko na przedniej krawędzi.

W korpusie wykonane są wszystkie otwory potrzebne do prawidłowego zamocowania zdefiniowanych i wybranych okuć oraz akcesoriów. Do wyboru element dekoracyjny krawędzi przedniej korpusu w kolorze krawędzi frontu.

Okucia

z odpowiednim montażem

W ofercie konfiguratora posiadamy opcję użycia wypychacza do bezuchwytowego otwierania frontów TIP-ON. Użytkownik ma również do wyboru rodzaj i kolor wypychacza. Liczba zawiasów uzależniona jest od wysokości frontów i korpusu szafki. W przypadku frontów, system pozwala na użycie od 2 do 4 zawiasów. Dostępne są zawiasy z serii Blum® ClipTop Blumotion - system cichego domyku oraz Blum® ClipTop - wersja bez sprężyny (do systemu TipOn).

Możemy również dostarczyć złącza do korpusów dla wszystkich szafek (dostępne jako opcja) z gotowymi nawierceniami. Przy zawieszkach kuchennych możliwy jest wybór frezowania pod listwę montażową (z prawej strony, lewej strony, z obu stron lub brak).

Odpowiednie wsparcie

W ofercie konfiguratora posiadamy nóżki cokołowe (do przykręcenia), dostępne w następujących wysokościach: 100/150 w wersji standardowej oraz 100/150 w wersji wzmocnionej do dużych obciążeń. Miejsce ich montażu jest wstępnie zaznaczone na spodzie. Każda półka jest zawsze wyposażona w 4 odpowiednio dopasowane wsporniki o rozmiarach 5 mm ze wstępnie nawierconymi otworami pozwalającymi na regulację do góry i na dół o 32 mm.

Szafki

wiszące z klapą

Szafki wiszące firmy JAF gwarantują najlepszy komfort użytkowania. Są one wyposażone w system podnośników Aventos. Otwierają się lekko, a technologia Blumotion zapewnia zawsze delikatnie i ciche zamykanie. Wszystkie klapy do szafek wiszących w ofercie JAF: klapy uchylno-składane Aventos (HF), klapy uchylno-nachodzące (HS), podnoszone (HL) i wysoko uchylne (HK) zapewniają taki sam komfort użytkowania. Do małych klap przeznaczone są specjalne okucia Aventos HK-S i Aventos HK-XS.

Szuflady

zawsze dobry wybór

Podczas konfiguracji szuflad dostępne są dwa systemy: Tandembox lub Legrabox marki Blum. System cichego zamykania BLUMOTION jest opcją standardową.

To powinno Cię zainteresować:

Płyty meblowe

Nieograniczone możliwości.

Okucia meblowe

Coś więcej niż gałki i uchwyty.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe: