UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Tarcica

Podstawowy materiał
każdego stolarza

Tarcica

Podstawowy materiał
każdego stolarza

Tarcica

Grupa JAF od ponad 70 lat z powodzeniem produkuje, sprowadza oraz rozprowadza tarcicę, czyli podstawowy wyrób branży drzewnej.

Najwyższej jakości surowiec nabywamy w strategicznych regionach Europy oraz importujemy od naszych partnerów za oceanem. Zapewniamy kompletną gamę gatunków europejskich oraz bogaty wybór gatunków egzotycznych, w tym wiele rzadko spotykanych. Nasz asortyment obejmuje również gatunki sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta.

Nasz asortyment skierowana jest do producentów mebli, schodów, drzwi i podłóg. Zaopatrujemy stocznie jachtowe oraz małe i duże warsztaty stolarskie. Niezależnie od tego, czy posiadacie Państwo stałe programy produkcyjne, czy specjalizujecie się w indywidualnych projektach na zamówienie — w JAF znajdziecie wszelkie niezbędne materiały oraz akcesoria.

W magazynach w Gądkach nieopodal Poznania oraz w Małopolu pod Warszawą zapewniamy do dyspozycji klientów ponad 1 000 m³ suchych tarcic.

Dostępne w grubościach standardowych (26, 32, 40, 50/52) oraz nietypowych — z podziałem na obrzynane i nieobrzynane. Wszystko w jednym miejscu i od ręki.

Niektórzy idą na ilość, inni na jakość,
a my z powodzeniem łączymy jedno i drugie.

Dokładamy wszelkich starań, aby aktywnie uczestniczyć i nadzorować każdy z etapów produkcji: począwszy od obróbki drewna w lesie, poprzez produkcję w tartakach, po składowanie i sprzedaż. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości i dbałości o każdy produkt.

Nasze magazyny zagraniczne:

St. Marein (Austria)

  • 6 000 m³ pojemności suszenia,
  • 5 500 m² miesjca przechowywania,
  • 2 500 m³ wydajności strugania.

Brasov (Rumunia)

  • 30 000 m³ drewna okrągłego / rok,
  • 10 000 m³ tarcicy,
  • 9 000 m³ pojemności suszenia,
  • 3 400 m³ wydajności produkcyjnej,
  • 2 500 m³ wydajności strugania.

 

Triest (Włochy)

  • 13 000 m³ obrotu / rok
  • 11 000 m² powierzchni przechowywania.

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności

Drewno na schody
Schody z drewna to efektowna ozdoba każdego domu. Jaki gatunek tarcicy wybrać, żeby cieszyć się ich urokiem jak najdłużej?

Nowość - Tarcica Dąb Przemysłowy
Nowa klasa jakości w ofercie tarcicy 26mm (mix klas 1+2+3). Sprzedaż całymi pakietami, w specjalnej cenie.

ABC Stolarstwa #1.1
Materiały - Drewno Lite - Cykl prowadzony we współpracy z DomiDrewno.

Kontakt

Jesteś zainteresowany tarcicą ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.