UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Sklejki
OSB
Płyty

Kompleksowe budowanie
i nie tylko

Sklejki
OSB
Płyty

Kompleksowe budowanie
i nie tylko

Sklejki, OSB, płyty

Materiały powszechnie znane i stosowane w meblarstwie i budownictwie. Choć pozornie drugoplanowe i nieistotne, to one stanowią o jakości i trwałości przedmiotów którymi otacza się na co dzień każdy z nas.

Sklejki

Sklejki to popularny materiał, powszechnie wykorzystywany w meblarstwie oraz budownictwie. Naturalna, trwała, odporna na zginanie, stabilna wymiarowo, lekka, a nawet wodoodporna i trudnopalna. Choć na pozór niedoceniania, trudno wyobrazić sobie świat bez sklejki.

 

 

Płyty OSB

Powszechnie używane jako zamiennik sklejki i litych desek w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Płyty OSB wykorzystuje się również jako poszycia ścian, podłóg i dachów, gdyż umożliwiają wydajne krycie dużych płaszczyzn, przy zachowaniu minimalnej ilości podziałów.

 

 

Płyty warstwowe

Materiał z najwyższej półki, który dzięki swojej strukturze jest wytrzymalszy od drewna litego. Płyty warstwowe sprawdzą się idealnie jako materiał konstrukcyjny lub wysokiej jakości materiał wykończeniowy. Do wyboru szeroka paleta wariantów, dla najbardziej wymagających zastosowań i realizacji.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Nowoczesny stolarz, czyli witamy w przyszłości
Początek roku to zawsze moment przemyśleń oraz nowych postanowień. Niestety w tym roku może być trudno o wizytę na siłowni i poprawę sylwetki. Zamiast tego możemy przyjrzeć się nowościom ze świata stolarstwa i ułatwić sobie życie.

Idylla, czyli sklejka w służbie sztuce
Drewno to nie tylko materiał budowlany, lecz przede wszystkim materia. Jej odmianą jest sklejka, którą postanowiła wykorzystać w swojej twórczości Iwona Rozbiewska...

OSB dla OSP
Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, są to pierwsze służby ratunkowe w okolicy mierzące się na co dzień nie tylko z ogniem i klęskami żywiołowymi, ale i codziennymi ludzkimi dramatami.

Westag & Getalit - rozwiązania dużego formatu
Wielkoformatowe płyty i sklejki to profesjonalny sposób na szalunki wielokrotnego użytku.

Architekt Radzi #04
Meble nietypowe – jak wykorzystać materiały drewniane i drewnopodobne do budowy mebli.

Nowość - Sklejki SVEZA Titan - twarda sztuka
Zaawansowana antypoślizgowa sklejka brzozowa. Pokryta fenolowym (z jednej lub obu stron) z odciśniętym wzorem siatki antypoślizgowej. Odporna na ścieranie, lekka i wodoodporna.


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.