Sklejki
OSB
Płyty

Kompleksowe budowanie
i nie tylko

Sklejki
OSB
Płyty

Kompleksowe budowanie
i nie tylko

Sklejki, OSB, płyty

Materiały powszechnie znane i stosowane w meblarstwie i budownictwie. Choć pozornie drugoplanowe i nieistotne, to one stanowią o jakości i trwałości przedmiotów którymi otacza się na co dzień każdy z nas.

Sklejki

Sklejki to popularny materiał, powszechnie wykorzystywany w meblarstwie oraz budownictwie. Naturalna, trwała, odporna na zginanie, stabilna wymiarowo, lekka, a nawet wodoodporna i trudnopalna. Choć na pozór niedoceniania, trudno wyobrazić sobie świat bez sklejki.

 

 

Płyty OSB

Powszechnie używane jako zamiennik sklejki i litych desek w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Płyty OSB wykorzystuje się również jako poszycia ścian, podłóg i dachów, gdyż umożliwiają wydajne krycie dużych płaszczyzn, przy zachowaniu minimalnej ilości podziałów.

 

 

Płyty warstwowe

Materiał z najwyższej półki, który dzięki swojej strukturze jest wytrzymalszy od drewna litego. Płyty warstwowe sprawdzą się idealnie jako materiał konstrukcyjny lub wysokiej jakości materiał wykończeniowy. Do wyboru szeroka paleta wariantów, dla najbardziej wymagających zastosowań i realizacji.

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

OSB dla OSP
Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, są to pierwsze służby ratunkowe w okolicy mierzące się na co dzień nie tylko z ogniem i klęskami żywiołowymi, ale i codziennymi ludzkimi dramatami.

Westag & Getalit - rozwiązania dużego formatu
Wielkoformatowe płyty i sklejki to profesjonalny sposób na szalunki wielokrotnego użytku.

Architekt Radzi #04
Meble nietypowe – jak wykorzystać materiały drewniane i drewnopodobne do budowy mebli.

Nowość - Sklejki SVEZA Titan - twarda sztuka
Zaawansowana antypoślizgowa sklejka brzozowa. Pokryta fenolowym (z jednej lub obu stron) z odciśniętym wzorem siatki antypoślizgowej. Odporna na ścieranie, lekka i wodoodporna.

Nowość - Sklejki SVEZA Toy - bezpieczny wybór
W 100% brzozowa sklejka dedykowana do produkcji zabawek, mebli oraz wszelkiej galanterii drewnianej dla najmłodszych. Pokryta fornirem wysokiej jakości. Wytrzymała i ekologiczna.

Drzewo rośnie w górę...
...a razem z nim wieżowce. Nie wierzycie? Spójrzcie na zestawienie przygotowane przez Think Wood


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.