SKLEJKI
OSB
PŁYTY

Kompleksowe budowanie

SKLEJKI
OSB
PŁYTY

Kompleksowe budowanie

Sklejki, OSB, płyty

Materiały powszechnie znane i stosowane w meblarstwie i budownictwie. Choć pozornie drugoplanowe i nieistotne, to one stanowią o jakości i trwałości przedmiotów którymi otacza się na co dzień każdy z nas.

Sklejki

Dla meblarstwa, modelarstwa, szkutnictwa i logistyki. Znają ją doskonale producenci galanterii drewnianej. Szlachetny kompozyt, który jest  jednocześnie bardzo wytrzymały i daje się plastycznie wyginać i formować. Znaleźć go można w każdym domu. 

 

 

Płyty OSB

Płyta OSB jest powszechnie wykorzystywana jako zamiennik sklejki i litych desek w technologii lekkiego szkieletu drewnianego oraz jako poszycia ścian, podłóg i dachów. W nowoczesnym designie  stosowana również jako element wykończenia wnętrz.

 

 

Płyty warstwowe

Doskonalsze i wytrzymalsze niż drewno lite. Idealne jako materiał konstrukcyjny lub wysokiej jakości materiał wykończeniowy. Dostępne w wielu wariantach materiałowych, grubościach i warstwach – dla najbardziej wymagających klientów. 

 

 

To powinno Cię zainteresować:

Usługi JAF

Cięcie, okleinowanie, sklejanie formatek czy obróbka CNC - świadczymy pełen zakres usług.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Sklejka dobra na wszystko
Dzisiaj przyjrzymy się bliżej zastosowaniu sklejki w jednej z najważniejszych gałęzi przemysłu – budownictwie.

Sklejka na polskich drogach
W dobie nowoczesnych technologii i innowacyjnych materiałów nikomu przez myśl nie przeszłoby, że po naszych ulicach jeździ wciąż tak wiele samochodów „zbudowanych” z drewna.

Nietypowe meble od Giorgio Biscaro
Zastosowanie sklejki w meblarstwie wydaje się nie mieć końca. Możliwość kształtowania to jedna z jej największych zalet, co projektant Giorgio Biscaro postanowił wykorzystać w „trochę inny” sposób.

Arcydzieła Gabriela Schamy
Artysta mieszkający i pracujący w Oakland (California). Jak sam pisze, tworzy takie cuda wraz ze swoją wycinarką laserową – Elsie

Fotel Dango
Przykład ciekawego zastosowania sklejki w meblarstwie

Modne i trwałe meble drewniane, czyli ze sklejki?
Najczęściej modne, oznacza ładne i na czasie. Jednak wyroby z drewna to nie ubrania, które zmieniamy co sezon. Co z ich trwałością? Czy modne i estetyczne, może być zarazem wytrzymałe? Wyroby ze sklejki udowadniają, że tak!


Kontakt

W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe: