Fornir na wyciągniecie ręki

Wybieraj i zamawiaj online

Veneer World (Świat Fornirów) to pierwszy na świecie sklep internetowy ze zdjęciami fornirów w wysokiej rozdzielczości. Nie musisz już nigdzie jechać, ani pobierać ciężkich plików. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową www.veneer-world.com i zamówisz dokładnie to, co oglądałeś na zdjęciu.

Cały asortyment przejrzysz szczegółowo na ekranie komputera, tabletu lub telefonu, a następnie dokonasz zakupu z dostawą pod wskazany adres. Do wyboru całe kłody lub pojedyncze paczki, dostępne 24h z każdego miejsca na kuli ziemskiej.

Od teraz stolarze, architekci i dekoratorzy wnętrz mogą przenieść się w cyfrowy świat drewna np. podczas spotkania z klientem i wspólnie wybrać odpowiedni fornir. Veneer-World to koniec gromadzenia i przewożenia niezliczonej ilości próbników oraz innych nieporęcznych materiałów prezentacyjnych.

Veneer World w liczbach

  • 12 000 000 m² fornirów
  • 180 rodzajów drewna
  • 65 opcji sortowania
  • 1 200 000 zdjęć
  • Dostępność 24h
  • 3 kliknięcia i gotowe

Poszukiwany, znaleziony, zamówiony

Na stronie sklepu dostępna jest wygodna wyszukiwarka, która umożliwia ustawienie konkretnych parametrów wyszukiwania np. kraju pochodzenia, rodzaju drewna, koloru lub długości. Szybko, przejrzyście i od ręki.

Spojrzenie z bliska

Funkcja lupy umożliwia precyzyjne powiększenie zdjęć, dzięki czemu charakterystyczne cechy poszczególnych fornirów widać jak na dłoni. W ten sposób dokładnie obejrzysz, porównasz i ocenisz strukturę każdej wiązki, unikając niespodzianek.

Nieograniczony dostęp

Dostęp do sklepu dla klientów prywatnych jest bezpłatny. Umożliwiamy zakupy hurtowe, jak i wysyłkę mniejszych ilości fornirów. Oferujemy bezpieczną oraz błyskawiczną płatność kartą, a przesyłkę doręczamy w ciągu kilku dni od zamówienia. Zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować:

Świat fornirów

Zapraszamy Cię do sklepu.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Kontakt

Jesteś zainteresowany okleiną ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.