Tarcica

Tarcica to podstawowy wyrób branży drzewnej.  Grupa JAF prowadzi działalność w segmencie produkcji i dystrybucji tarcicy od ponad 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozbudowanej i sprawdzonej sieci dystrybucji oraz wszechstronnej wiedzy naszych ekspertów  jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę i sprostać najbardziej zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.
Grupa JAF ma bezpośredni dostęp do najważniejszych międzynarodowych rynków zaopatrzeniowych. Kupujemy dla Państwa surowiec w najważniejszych regionach w Europie i importujemy wysokiej jakości tarcicę od naszych partnerów za oceanem.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie surowiec najwyższej jakości.
Grupa JAF to nie tylko sklepy i magazyny. Dokładamy wszelkich starań by uczestniczyć w całym procesie produkcji: począwszy od obróbki drewna w lesie, poprzez produkcję w tartakach po składowanie i sprzedaż. Skrócenie łańcucha dostaw pozwoliło nam zoptymalizować nie tylko czas, ale i koszty zaopatrzenia. Dzięki temu oferowane przez nas produkty mogą konkurować  na lokalnych rynkach nie tylko jakością ale i ceną. 
 

Specjalizacja i optymalny łańcuch dostaw.
Drewno pochodzące z importu przechowywane jest w firmowym magazynie portowym w Trieście. Jest dostępne w szerokiej gamie gatunków, przygotowane do natychmiastowego załadunku i transportu. Produkty z drewna europejskiego i modrzewia syberyjskiego przechowywane są z kolei w austriackim St.Marein (Styria). 
Oprócz tego, dzięki otwartemu w 2007 roku zakładowi produkcyjnemu  J.F.Furnir  działającemu w Braszowie (Rumunia) mamy dostęp do asortymentu własnej produkcji. To tam przetwarzane są szlachetne odmiany drewna z najlepszych regionów w Europie – w tym jedyne w swoim rodzaju, wysokiej jakości gatunki rumuńskiego dębu, jesionu, buku, wiśni i klonu. Nie tylko lokalizacja i dostęp do wyjątkowych gatunków ale i specjalistyczne rozwiązania technologiczne w  procesie produkcji (obróbka parą, osuszanie techniczne) pozwoliły nam na nieograniczone wręcz rozbudowanie gamy dostępnych produktów. Oferujemy tarcicę o specjalnej grubości i określonych, stałych wymiarach, według wytycznych klienta. 


Nie straszne nam niestandardowe zamówienia.
Dzięki sprawnej organizacji i logistyce grupa JAF gwarantuje krótkoterminową dostępność magazynową produktów we wszystkich obiektach dystrybucyjnych. Także wówczas, kiedy nasi klienci szukają nietypowego asortymentu. Pozyskujemy drewno do ponad stu specjalnych zastosowań – od drewna rezonansowego po produkty do zastosowań przemysłowych.

 

Nasze magazyny:

St. Marein (Austria)

  • 6 000 m³ pojemności suszenia,
  • 5 500 m² miesjca przechowywania,
  • 2 500 m³ wydajności strugania.

Brasov (Rumunia)

  • 30 000 m³ drewna okrągłego / rok,
  • 10 000 m³ tarcicy,
  • 9 000 m³ pojemności suszenia,
  • 3 400 m³ wydajności produkcyjnej,
  • 2 500 m³ wydajności strugania.

 

Triest (Włochy)

  • 13 000 m³ obrotu / rok
  • 11 000 m² powierzchni przechowywania.

To powinno Cię zainteresować:

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności

Nowość - Tarcica Dąb Przemysłowy
Nowa klasa jakości w ofercie tarcicy 26mm (mix klas 1+2+3). Sprzedaż całymi pakietami, w specjalnej cenie.

ABC Stolarstwa #1.1
Materiały - Drewno Lite - Cykl prowadzony we współpracy z DomiDrewno.

Kontakt

Jesteś zainteresowany tarcicą ?
Dane kontaktowe: