J.F.Furnir

Produkcja własna

Zapraszamy do Rumunii

Wszystko zaczyna się w Braszowie, europejskim centrum produkcji drzewnej, powstają najlepsze forniry pochodzące z drzew liściastych i iglastych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasze drewno. Dlatego od 2007 roku prowadzimy na miejscu tartak oraz własny zakład skrawania oklein pod nazwą „J.F.Furnir”.

Na liczącej 10 000 m² powierzchni składowane są wyselekcjonowane kłody z niemal każdej odmiany drewna – szlachetne gatunki z Europy, Afryki, Azji, Ameryki Północnej i Południowej. W ramach realizacji zamówień z czterech stron świata, rocznie przetwarzamy tu aż 30 000 m³ drewna! Dzięki temu, możemy pochwalić się rozbudowaną wiedzą i rozeznaniem w świecie drewna.

Siła z natury, moc z technologii

Za każdym procesem produkcyjnym w JAF stoją nowoczesne technologie oraz profesjonalne rozwiązania. W początkowej fazie do akcji wkracza piła taśmowa Bongioanni 1600 o wysokiej wydajności. Następnie tarcica jest uszlachetniana w nowoczesnej komorze termicznej, przy równoczesnej redukcji tlenu. W ten sposób znacząco zwiększamy trwałość produkowanych elementów. Dlatego też oferowane przez nas produkty mogą być śmiało stosowane do zastosowań zewnętrznych i wystawione na działanie zmiennych warunków pogodowych.

Kontakt

Jesteś zainteresowany okleiną ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.