Planowana aktualizacja systemu zamówień online – 05.03.2021, 16:00. Mogą wystąpić problemy z naszą stroną. Przepraszamy za utrudnienia.


UWAGA: W naszych salonach zamówisz, zapłacisz i odbierzesz materiały. Oddziały pracują jednak w trybie awaryjnym, a wewnątrz może przebywać tylko jeden klient. W celu konsultacji zapraszamy do zdalnego kontaktu z jednym z ekspertów. Więcej informacji >>

Kompozytowe deski profilowane (tarasowe)

Co jeśli chcesz cieszyć się wyglądem drewnianego tarasu, a nie masz czasu dbać o jego regularną konserwację? Nic prostszego. Z pomocą nadchodzi taras kompozytowy.

Deska kompozytowa to sprawdzony przepis na bezproblemowy w utrzymaniu taras o estetycznym wyglądzie. Odporny na niekorzystne warunki pogodowe, działanie wody, grzyby, pleśń oraz promieniowanie UV.

Taras z deski kompozytowej jest wygodny w utrzymaniu, jak i układaniu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw do ukrytego montażu, a na powierzchni swojego tarasu nie uświadczysz widoku wkrętów. Cięcie desek kompozytowych nie stanowi problemu. Używamy w tym celu tych samych przyrządów, co do obróbki drewna. Pewny wybór na lata.

Kreator Tarasu

Kalkulator i planner tarasu w jednym. Narysuj, oblicz i wyceń

Wraz z pierwszym słońcem, wielu z nas myśli o swoim nowym, wymarzonym tarasie. Każdy chciałby szybko poznać jego cenę. Potem często chcemy jeszcze coś zmieniać, sprawdzić inne opcje, itd. Z pomocą przychodzi Kreator Tarasu JAF - łatwo i szybko obliczy i wyceni prawie każdy taras.

Gardin Deco

Innowacja i jakość

Taras kompozytowy wykonany w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Koekstrudowana budowa oznacza, że deski powstają z jednolitej mieszanki starannie dobranych materiałów. Nowy proces produkcji pozwala osiągnąć jeszcze lepszy i bardziej autentyczny wygląd drewna, aniżeli w deskach wielowarstwowych.

Gardin Natur

Efektowne z natury

Realistyczna w dotyku powierzchnia to efekt zastosowania innowacyjnej technologii 3D. Opatentowany sposób wytłaczania formuje twardszą, głębszą i estetyczną strukturę o walorach antypoślizgowych. Deski tarasowe Gardin Natur są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia i przyjazne środowisku.

Gardin Plus

Ogrodowa gwiazda nowej generacji

Jedyna na rynku deska o tak mocnej konstrukcji przy zachowaniu doskonałej geometrii i estetyce wykonania. 6 komorowa budowa, podparta 7 solidnymi wspornikami. Przyjazne i bezpieczne rozwiązanie systemu tarasowego, od lat cieszące się popularnością na rynkach Europy Zachodniej i USA.

Silvadec Elegance

Pełne deski, pełna satysfakcja

Silvadec Elegance to pełne i antypoślizgowe deski tarasowe, które wykonano z najwyższej jakości drewna kompozytowego — ich skład to 2/3 mączki drzewnej i HDPE, bez zawartości PCV. Bezkompromisowa technologia produkcji sprawia, że posiadają jednolity kolor w całym przekroju oraz mogą pochwalić się 25 letnią gwarancją.

Dekard

Oprze się wszystkim żywiołom

Deska na bazie PVC i mączki drzewnej, ze specjalnymi uszlachetniaczami. Stabilna rozmiarowo, trwała kolorystycznie oraz odporna na warunki atmosfe­ryczne. Może być dostarczona w dowolnej długości do 6m i 2 rodzajach wykończenia: szlifowanym oraz głęboko szczotkowanym.

TimberTech

Masywny profil zapewniający solidność

Masywny profil zapewnia solidność twardego drewna, realistyczny odcień koloru i rysunek drewna oraz wyczuwalną strukturą słojów. Opatentowana technologia lakierowania HydroLock™ skutecznie chroni powierzchnię przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i nadmiernym ścieraniem.

Firma JAF Polska Sp. z o.o. oświadcza, że deska profilowana/ryflowana nie jest przeznaczona do trwałego wbudowania w obiektach budowlanych i tym samym nie jest produktem budowlanym w rozumieniu rozporządzenia nr. 305/2011. Deska profilowana/ryflowana jest produktem drzewnym ogólnego przeznaczenia do stosowania np. w ogrodach i tam, gdzie nie są wymagane odpowiednie zezwolenia budowlane np. ławki, donice, ogrodzenia, podesty nie związane trwale z gruntem i budynkiem i in. Deska wykonana jest z drewna naturalnego, w jej produkcji nie zostały użyte żadne środki chemiczne zmieniające w jakikolwiek jej skład lub parametry lub powodujące szkodliwość dla człowieka lub środowiska.  Deska profilowana ryflowana jest półfabrykatem przeznaczonym do dalszej obróbki (piłowanie, szlifowanie, wykańczanie itp.).

To powinno Cię zainteresować:

Porady i montaż

Przydatne informacje oraz instrukcje montażowe - wszystko czego możesz potrzebować.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Aktualności i Realizacje

Gardin Deco na osiedlu w Robakowie 3/4
Na jednym z osiedli w podpoznańskim Robakowie, niedawno pojawiły się nowe tarasy wykonane z naszych kompozytów rodziny Gardin

Nowoczesne tarasy kompozytowe
Zazwyczaj zastanawialiśmy się, gdzie spędzimy wakacje. Obecnie warto pomyśleć o wyborze miejsca na słoneczne dni w pobliżu domu. Idealny do tego celu będzie taras - ozdoba ogrodu oraz przedłużenie salonu...

Nowość - Silvadec w JAF Polska
Silvadec to pierwszy, a zarazem największy, wiodący producent drewna kompozytowego w Europie. Od niemal 20 lat zaskakuje innowacyjnością swoich produktów, które spotkamy w realizacjach na całym świecie.


W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.