Zmieniamy nasze dotychczasowe zasady obsługi Klientów w czasie pandemii, poznaj aktualne zasady w każdym z naszych oddziałów.


Konfigurator Mebli Online jest w trakcie modernizacji. Na czas wprowadzania wszystkich zmian i ulepszeń, nie będzie możliwości korzystania z systemu. O ponownym włączeniu Konfiguratora będziemy informować na na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia.

Elewacje termowane

Drewno termowane to pewność komfortowego użytkowania przez długie lata. Odporne na warunki atmosferyczne oraz degradację biologiczną. Dzięki redukcji wilgotności zapewnia lepszą stabilność wymiarową. Jest również pozbawione żywicy, co zapobiega powstawaniu wycieków.

Termojesion

Jesion termowany to recepta na jedyny w swoim rodzaju kolor elewacji, bez potrzeby regularnej konserwacji. Profesjonalnie przeprowadzony proces termowania sprawia, że europejskie gatunki drewna stają się równie trwałe, co legendarne pod tym względem drewno egzotyczne.Drewno niezwykle wytrzymałe oraz stabilne wymiarowo. Nie straszne mu niekorzystne warunki pogodowe. Pod wpływem wysokiej temperatury jesion nabiera koniakowo-kawowego koloru, od którego subtelnie odcinają się kontury poszczególnych słojów. Przyjemne w dotyku i urzekająco piękne drewno — nie do zdarcia.

Termososna

Termososna to drewno sosnowe, które zostało poddane obróbce termicznej. Dzięki temu jest odporne na biodegradację oraz stabilne wymiarowo. Znacząco wzrastają też właściwości izolacyjne (ok. +25%). Pod wpływem wysokiej temperatury sosna zyskuje ciepły karmelowy odcień z wyrazistymi sękami, a następnie stopniowo szarzeje pod wpływem słońca. Brytyjskie badania dowodzą, iż uszlachetnione w ten sposób drewno jest odporne na biodegradację nawet do 30 lat. Oprócz żywicy usunięte zostały związki emitujące formaldehyd, a jej wycinanie zagraża środowisku. Piękna i trwała elewacja, bez potrzeby konserwacji.

To powinno Cię zainteresować:

Wizualizacja tarasu i elewacji

Zobacz jak będą prezentowały się wybrane produkty.

Kupuj taniej

Zobacz jakie produkty są aktualnie dostępne w cenach promocyjnych.

Porady i montaż

Przydatne informacje oraz instrukcje montażowe - wszystko czego możesz potrzebować.

Aktualności i Realizacje

Elewacja ażurowa - designerska fasada z drewna
Czasem jeden zabieg potrafi nadać indywidualnego charakteru i całkowicie wyróżnić z tłumu. Jednym z nich jest ażurowa elewacja, która w dyskretny sposób chroni wnętrze przed rażącym słońcem oraz ciekawskimi spojrzeniami.

Projekt Ö – dom na wyspie, Skjulskäret, Finlandia
Dom został zakupiony przez małżeństwo – zespół, który zaprojektował i zbudował od podstaw to wyjątkowe miejsce, do którego można uciec.

Dom prywatny, Penafiel, Portugalia
Ten nowoczesny dom jednorodzinny znajduje się w Penafiel w Portugalii, na terenie który od wieków był wykorzystywany do celów rolniczych


W czym możemy Ci pomóc ?
Dane kontaktowe:
Potwierdź, że nie jesteś robotem.